İPhone saatle oynamamış mı?

Merhaba, İPhone otomatik ayarla etkin bende. Ama sanırım telefon saatle oynamamış. Yani şu anda tv saatleriyle aynı saat. Bu nasıl oldu. Anlamadım. Saat şu anda hem tvde hem telefonda 12.12 aynı yani. Telefonun geriye almış olması gerekmiyor muydu?

Gerekmiyordu, ileri alması gerekiyordu ve aldı. Otomatiği kaldırıp tekrar geri almalısın.

  • va  (30.10.16 11:16:25)
Ama tvlerdeki saatle aynı saat. Tvler de mi yanlış?

  • iddaaci  (30.10.16 11:17:24)
benim iphone ve ipad almadı saati ama macbook almış onu elle düzelttim. sorun yok yani aynen devam et.

  • nrmnm  (30.10.16 11:18:50)
Pardon yanılıyormuşum, yeni uyandım ona verin..

  • va  (30.10.16 11:20:00)
fark ettin mi bilmiyorum ama 1 hafta kadar önce telefonuna bildirim gelmiştir, yeni saat ayarları alındı yeniden başlatılması gerek tarzı bir şey. neden geldiğini hiç merak etmedin ama neden geri almadığını merak ediyorsun. ilginç :)

  • washe  (30.10.16 11:20:41)
ayfon almamış mekler almış ilginç.

  • alperz  (30.10.16 11:30:03)
Geçen saatler hakkında güncelleme tarzı bir bildirim geldi. Yeniden başlatın dedi.

  • cemallamec  (30.10.16 11:31:45)
lol bana tick yok demek tenks :)

  • washe  (30.10.16 11:54:38)
baz istasyonunun saatine göre ayarlıyor otomatik ayarla deyince. benim otomatik ayarla kapalıydı sabah bir baktım 1 saat geriye almış telefon. otomatk ayarla deyince tekrar düzeltti. windows 10'lu bilgisayar da geri atmamış işin ilginci. elimde bir casio digital saat de var o 3 dakika geri kalmış. bir de duvarda klasik bir saat var hepsinin sağlamasını yaptım.

  • rain when i die  (30.10.16 12:24:25)
iPhone saati dogru.
iPad yanlis.
Windows yanlis.

bende boyle
  • bollocks44  (30.10.16 12:29:13)