Bu black mirror nasıl bi diziymiş?

İlk bölümü izledim, ikinciyi de yarısında bıraktım sabaha karşı uyudum. İlginç değişik bir şeye benziyor. Şimdiye kadar çıkan tüm bölümleri izleyen var mı? Nasıl sizce?
Diziyi biraz övelim.
66.media.tumblr.com

boktan ve balon bir dizi.

  • basond  (29.10.16 23:29:36)
' tema' olarak begeniyorum. zaten distopik seyleri severim.

fakat bazı bölümleri izlerken acayip sıkıldım. adeta bitmesini bekledim. ( övmedi)
  • yuvarlanantencereninkapagi  (29.10.16 23:31:57)
Soruya kaynak yapayım.

@want2die,

Olay örgüsü yoksa herhangi bir bölümü açıp izleyebiliyor muyuz o zaman?
  • dissendium  (29.10.16 23:32:25)
britanya köpeği olduğum için hemen beğendim ben. ingiliz aksanı <3

bence çok hoş. 3 bölüm olması bana daha da cazip geliyor. o bölümü izle mutlaka. hatta 3'ü de izle. en güzel bölümleri onlardı bence.
  • nathanieltroy  (29.10.16 23:49:08)
ilk sezondaki 3 bölümü izledim sadece. bugün 2. sezonu izleyecektim zaten.

herkes domuzlu ilk bölümü begenmez ama benim daha hoşuma gitti. uçarı teknolojiler yok. diger 2 bölümdeki bahsettigim uçarı teknolojileri de tabii bugüne uyarlayabiliriz ama yine de kafamda he şu şuna gönderme yapıyor demeden rahat rahat izlemek istiyorum ben.
  • akatreil  (29.10.16 23:53:04)
ilk iki sezonu ve noel özel bölümü izledim. bu ay başladım zaten izlemeye de fragmanı falan görünce merak edip daha önce bi arkadaşım öneriyodu. ben çok beğendim bu tarz felsefik bi altyapısı olan dizileri çok severim konular da saf aksiyon değil de drama tarzı ama sıkmayan cinsten beğendim. özellikle 1*2 ve 2*2 en güzel bölümlerdi ama noel özel bölümü de çok iyiydi.

  • nundu  (30.10.16 00:06:36)
3. sezon diğer ikiye kıyasla kötü baya. sadece 4. bölüm güzel.

ilk iki sezon (2'nin 3'ü hariç) ve özel noel bölümü süper. yani toplamda şu 7 bölümü izlesen tamamdır. sıra önemli değil:

1x1
1x2
1x3
2x1
2x2
white christmas
3x4
  • sir gawain  (30.10.16 00:25:06 ~ 00:26:04)
son sezon sıkıcı ama 5. ve 6. bölümleri tuttum bende daha çok. aslında dizi genel olarak kasvetli çoğu bölümde, yine de izlemeye değer diye düşünüyorum beni etkiliyor.

  • fiskosortusu  (30.10.16 00:28:35)
Son sezonu dışında mükemmel bir dizi

  • goldberg  (30.10.16 00:40:26)
iyi dizi, kimi bölümleri baya iyi kimileri kötü...

  • eksimeksi  (30.10.16 00:47:53)
bu kadar çok yapım arasından dişe dokunur olması hoş, izliyorum. evet yepisyeni fikirler değil hepsi fakat arada beyni zorluyor, bu da yeterli.

  • ripolip  (30.10.16 01:12:20)
1. bolum hosuma gitmisti. tam heyecanla 2. bolume basladim yarisinda bilgisayari kapatmistim. 2. bolum sanirim tv tarihinin en boktan bolumlerinden biridir. bi daha izlemem. abartilmis balon bence.

  • mayeskuel  (30.10.16 01:30:56)
1. sezondan 15 million merits bölümü favorimdir.
Bu gece de 3. sezondan 1 ve 2yi izledim. Aslında 2. bölüm bitmedi, bitmek üzere. Azıcık korkumdan duyuruya girip kafa dağıtayım dedim. Bu duyuruyu görmem enteresan oldu.

Kısaca evde tek başınıza s03e02'yi izlemeyin. Psikolojinizi skertebilir.
  • buzbebek  (30.10.16 01:38:58)
şimdi hunharca spoiler vericem, sıkı durun.

olm bu ilk sezon ikinci bölümde kara oğlan cami duvarına mı işemiş, gece tırnak mı kesmiş? kara kedi mi sevmiş? sen ölen kardeşinden kalan dahil tüm varlığını hoşlandığın kızın hayalini gerçekleştirmek harca, sonra hatun porno yıldızı olsun. üstünden zenci abiler geçsin. la bunu küçük emrah yaşamadı. türk arabesk böyle şey görmedi.
  • bigbadabum  (30.10.16 01:43:21)
Valla çok fena dizi. Distopik hikayeler var desek de aslında her bir haltı insanların nasıl suistimal ve manipüle ettiğini gösteriyor.
İyi insan diye bir şey yok aslında. Salak insan var, imkan bulamayan insan var, korkak insan var, bencil insan var. Her insanın da zaafı var.
Aslında zaman zaman herkesin yaptığı tespitleri olay örgüsüne karakteristik olarak koyduğu için daha iyi oturuyor kafada.

Dizi hakkında emin olduğum tek şey sıradan olmaması. Her bölümün sonunda southpark sessizliği oluşuyor bende. Derin düşüncelere dalıyorum. Özeleştiri yapıyorum. İleri gittiğim noktaları farkediyorum.
Özetle baba dizi.
  • cikolata selalesi  (30.10.16 09:46:48)
dün başlayayım dedim ben de. yani sarmadı beni pek. ilk bölüm eh işteydi. ikinci bölümü hiç beğenmedim. bu tarz benim değil ya.

  • burya  (30.10.16 10:55:42)
Çok sarsıcı bir dizi. Gerçekleri biraz abartarak (aslında mantık çerçevesinde) gözümüze sokuyor. İzlediğim şeylerden kolay kolay etkilenmem ama bu dizi beni sarsıyor. Peş peşe iki bölüm izleyemiyorum.

  • fuzzy olmak istemistim  (30.10.16 16:45:18)