[Anket] Öğleden sonra napıyorsunuz?

Özel sektördeyim, öğleden sonra tatil ama napacağımı şaşırdım ben. Bisiklet süreyim diyorum, hava pek bi güzel! İstanbul'da. Belki de eve kapanıp kitap/dizi/çay takılırım.

Sizde ne var ne yok?

kafama güzel bir mobil uygulama fikri var. eve gidip ona başlarım yavaştan sanırım

  • hlt1985  (28.10.16 11:03:58)
hanımın arkadaşı gelecek, kahve içip until dawn oynayacağız.

  • pispinti  (28.10.16 11:05:04)
Millet "oo tatil" diye ortalara dökülür şimdi, yollarda sefil olmadan doğrudan eve yollanacağım . Eve kapanıp biraz ev işi, biraz dizi/film ve tıkınmaca.

  • Sulfoxaflor  (28.10.16 11:16:17)
Hanimim gelmesini bekliyorum dizi film yemek takiliri herhalde

  • condom kurşunu  (28.10.16 11:17:02)
@keskulpesent Okuyunca bi gülümseme yayıldı yüzüme, hep mutlu olsunlar :)

  • chicha  (28.10.16 11:24:18)
Önce ev eşyası alışverişi sonra spor. Akşam da kaç gündür alamadığım uykumu almak için erken uyumaya çalışacağım 9-10 gibi.
Yağmur yağarsa çok altında durma yine de derim, malum, güneydoğu için uyarı var ama hava bu belli olmaz.

  • peggy  (28.10.16 11:45:32)
dün gece yatmadan önce sapasağlamken sabah ayağa bile zor kalkacak kadar hasta bulduğum için kendimi uyurum herhalde. bildiğin ayakta duramıyorum, sırtımı falan hissetmiyorum.

  • ebonni eth atc  (28.10.16 11:46:21)
Değişiklik yapıp spor.

  • arnold schwarzeneger  (28.10.16 12:17:49)
Calisan yok mu gercekten ya? Adliye kapanana kadar adliyedeydim, simdi ofise gidiyorum. Buyuk ihtimal mesaiye de kalacagim. Bizim de sporumuz, bisikletimiz, kitabimiz, dateimiz, flortumuz var, ama iznimiz yok. :(

  • okuyamıyom ben ya  (28.10.16 12:20:49)
Okula çalışmaya gideceğim popomu kaldırabilirsem.

  • Adramelekhh  (28.10.16 12:45:53)
futbol menicir oynicam ben. guya valencia'yiz, sorsan paramiz ve seklimiz var ama borc cok fazla. ustune ustluk dalga gecer gibi yonetim yuksek profilli oyuncu imzala diyor. ulan de jong aylik 700k para istiyor, benim yillik transfer butcem 8m nasil alayim yuksek profilli oyuncu? de jong bi de bu yani. bizim cocuklarin suyu mu cikti da adamlara o kadar para dokuyoruz, hem disarda icine ne koyuyolar belli degil. mis gibi altyapimiz var iste ordan cikaralim, sanki bana sampiyon olcaklar. ziya dogan gibi oynatiyorum zaten takimi 3 galibiyet 5 beraberlik her mac karsilikli gol yok qeyfi. alcacer itinin yuzunden ama, nereye koyduysam oynayamadi essolessek. negredo olmasa isimiz yas. evet. benim cuma gunum boyle :p

  • der meister  (28.10.16 13:43:42)
Emirgan Korusunda yürüyüş yapacağım 1-2 saat kadar. sonra üşür, eve geçer, çay, kahve, anime (bleach), dizi (black mirror, sherlock vs) falan takılırım sanırım.

  • matrix  (28.10.16 13:51:26)
spordayim sonra da spa gunu mu yapsam eve gidip skyrime mi devam etsem ona karar veremiyorum.

  • in vino veritas  (28.10.16 13:58:04)
spor

  • gazozailacatmauzmani  (28.10.16 17:54:32)