yakın zamanda bedelli çıkar mı sizce?

sb.

çıkar gibi duruyor, devletin paraya ihtiyacı var, son af düzenlemesi de bunun işareti, soru kaç yaşa kadar ve hangi paraya olacağı.

  • hosein  (26.10.16 14:49:38)
Çıkmaz, çıksa çok iyi olur ama.

Şu sıra siyasi akım ekonomik gelir olarak alt sınıfın üzerinden kurtulup ekonomik hamle yapacak durumda değil, bir de tam demokrasi şehitleri, suriye savaşı filan derken bu araya koymazlar bence. ölen hep fakir söylemlerine muhatap olmamak için.
  • mete kudur  (26.10.16 14:51:10)
Hic sanmiyorum . Umarim cikmaz da , en azindan subat sonuna kadar.

  • MiraTaurus  (26.10.16 14:51:58)
ne zaman çıkar bilmem ama ekşideki başlığa bakma. ağzı olan konuşuyor. mesela kaç yıldır bir emlak balonunu patlatamadılar. mahalle kahvesinden farkı yok. diğer taraftan bedelliden gelecek para devlet için çerez parası bile değil. ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

  • black mamba  (26.10.16 15:58:00)
çıkmaz.
ama çıkabilir de.

son seferde fiyat kırmalarına rağmen talep beklenen kadar gelmemişti. o yüzden çıkmıyodur :)
  • supermatik  (26.10.16 16:05:37)
turizm sektörünün de bu yaz kötü geçmesinden dolayı ekonomi iyice zorlanacak kesin kışa bedelli çıkar diyorlardı ama bu ara hükümetten hiç ses soluk yok. 2014'de en azından yalanlıyorlardı. şimdi o da yok.

  • hononu  (26.10.16 16:15:55)
Bu soruya verilebilecek tek manikli cevap: bilmiyorum(z). Eksiye bakma +1, hatta sadece bu konuda degil, hic bir konuda..

  • mirandaiam  (26.10.16 16:30:43)
bence çıkmaz

  • basond  (27.10.16 00:27:35)