[]

Iphone'u samsung televizyona baglamak

Apple tv olmadan mumkun mu? Diyelim iphone'un internetinden acacagim bi film buyuk ekranda izlemek istedim bunu bi uygulamayla falan saglayabilir miyim ekstra bir cihaz veya apple tv olmadan?
 
1. filmi web sitesinden açacaksanız eğer flash kullanıyorsa iphone'da açamazsınız ve filmi yansıtamazsınız.
2. eğer filmi iphone'da oynatabiliyorsanız ve tv'niz smart tv ise video-tv-cast.com adresindeki programı hem tv nize hem iphone'a indirerek kablosuz ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz. ancak tv ve iphone aynı networke bağlı olmalı.
3. bazı tvlere direkt içerik cast'ı yapabiliyor iphone sanırım fakat internet sitesi vs yansıtamıyor.
4. geri kalan her şey için ya apple tv ya da ligntining to hdmi kablo. eğer böyle bişi varsa :)
  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (26.10.16 13:44:04) 
hocam
daha pratik yontem
telefonda wireless hotspot acin
samsung televizyondan bu internete baglanın
samsung un kendi aplikasyonlarından chrome a baglanıp internetten acin izleyin.
  • kingcyrax  (26.10.16 14:33:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.