Nano alıcılı mouse

Yaklaşık 80 milyona kadar, rahatça kullanabileceğim notebook için mouse alacağım.

Microsoft'un WIRELESS MOBILE MOUSE 6000 dikkatimi çekenlerden bir tanesi. Sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız, tavsiye edebileceğiniz var mıdır?

Teşekkürler.

microsoft bluetooth mouse, modeli 5000di galiba, tam hatirlamiyorum evde simdi. aliciya gerek yok direkt bluetooth uzerinden baglaniyor, bos yere usb girisi kullanmiyor. gayet de sik bi mouse.

  • nawres  (14.12.09 08:34:51)
www.exa.com.tr

Logitech M505'i oneririm. Uzun zamandir kullandim ve kullanimi cok rahat duzgun bir fare.
  • nutella benim  (14.12.09 10:16:15)
Bu Logitech'i bir arkadaşım almıştı, scroll tuşu çok sert, basacağım zaman bazen kaydırıyorum bile çok sinir dedi. Onunkinde mi bir problem var acaba?

  • harmonikhakaret  (14.12.09 10:37:10)
benim bildigim kadariyla benimkinde boyle bir problem yok. Zaten altta bir tus yardimiyla tirtikli ya da tirtiksiz kaydirma yapabiliyorsun, ikisi de son derece rahat geliyor bana.

  • nutella benim  (14.12.09 13:22:18)