pc tavsiyesi

merhabalar, linkteki pc iyi midir sizce? oyun olarak yalnızca gta serilerini oynarım, gerisi de film, internet vs.

urun.n11.com

yaniiğ, fiyatlar şu ara ne alemde bilmiyorum çok ama monitor de dahil fiyat iyi gibi. dediği gibi gta v i oynatır da nasıl oynatır şurdan görebilirsin;

www.youtube.com

şahsen ben bu performansla oynamam. 60 fps nin altına düşmek gta v te benim için sıkıntı yaratıyor.
  • washe  (21.10.16 12:04:01)
yok. iyi değil. işlemci sıkıntılı gibi. i5 650, nesil mesil yok. yani ilk i5lerden. fiyat kötü mü dersen değil de. bilmiyorum 1500 lira vericeksin yine. eline para geçince yükseltme şansın da olmayacak. soket eski çünkü.

intel g3258 al bitane sahibindenden 150 lira(bu geçiş işlemcisi. kısa süre kullanılıyor. temiz olur genelde ikinci elleri.). akakçeden 1150 sokete sahip bi anakart al. h81 çipli olur 130 lira bu da. 130 liraya 400 watt güç kaynaklı bir kasa al. ekran kartı, monitör, ram ve klavye mouse alıcaksın şimdi de geriye kalan 1050 lirayla. yapabilirsen bi uğraş daha tatlı bişey toplarsın gibi.
  • aşksız prens  (21.10.16 14:07:13)