bunu kıskandınız mı ?

www.instagram.com kıza bak hayata bak :p Ne düşünüyorsunuz :)

hayır

  • fragile lady  (17.10.16 18:59:53)
Asla

  • Kizkurusu  (17.10.16 19:01:23)
pozları çok salakça
erkeğim erkek tarafı olarak bu hayatı kıskanmam.

  • basond  (17.10.16 19:03:03)
Suna cok guldum :)))))

www.instagram.com

Düşünsenize sabah uyanıp yataktan çıktığınızda ilk gördüğünüz şey bu manzara oluyor

Alttaki yorum: düşünemedim

Kıskanmadım bu arada :D
  • neferkitty  (17.10.16 19:06:33)
baya baya gosteris meraklisi bi hatun. ayni sartlara sahip gosteristen uzak sade ve dogaclama kareler olsaymis ufaktan bi kiskanma olurdu. Bu hesap iticilik akiyor.

  • yons  (17.10.16 19:11:05)
Yons +1

Cansu taşkına benzettim çok itici
  • yue  (17.10.16 19:16:22)
İticilik akıyor +1

  • klar  (17.10.16 19:23:55)
Bu ablaya gelene kadar ooo kıskandığım milyonlarca insan var. Birkaçını şöyle belirtmek noktasında... Lindbergh, curie, da vinci, pilatre de rozier, wiessner, pasteur, darwin, sadun boro, poincare, bernoilli, ketin, gagarin daha sabaha dek sayarım, sidikli bi kadına gelene kadar daha bütün karayip korsanları var.

  • kargn  (17.10.16 19:37:23 ~ 20:08:02)
Beni kiskandiracak bir sey gormedim. Dolayisiyla hic kiskanmadim.

Edit: "Canim baklava isterse kocam beni Gaziantep'e goturur" durum felaket:))
  • stavro  (17.10.16 20:30:42 ~ 20:32:07)
baklava tepsisi biraz moralimi bozmadı değil.

  • pamuk helvalar cebe  (17.10.16 20:34:07)
@yons +1

  • ruhen hastayim ben  (17.10.16 20:45:36)
bisikletini kıskandım benimkinden daha güzel.

  • for day to break  (17.10.16 20:57:07)
ben kıskandım valla. hayat ona çok kolay geçiyormuş gibi geldi.

  • for day to break  (17.10.16 20:58:14)
Her yeri gezme imkanı olmasını kıskandım (hem zamanı hem parası bol gibi). Ama onun yerinde olmak istemezdim yine de, kimbilir o imkanların bedelini nasıl ödüyordur (belaltı ima yapmıyorum sadece bazı şeyler çok güzel gidiyor gibi göründüğünde onu dengelemek için el mahkum hayatın başka kısımlarından birşeyler eksiliyor).

  • Sulfoxaflor  (17.10.16 21:14:01)
hayvan gibi kıskanmışlar gelip burada tatava yapıyorlar.

ulan sabah akşam yenibosna üst geçidini görüyorsunuz gelip gak guk yapıyorsunuz
  • lonelyman  (17.10.16 21:43:24)
Sulfoxaflor + 1
Gezebilmesi güzel, ne mutlu ona. Çatır çatır kıskanmadım ya da 'Keşke onun yerinde olsam' demedim ama 'Ne güzel gezmiş/geziyor' dedim ama kadını itici bulduğumu söylemeliyim. Yani, yaşadığı hayat bana göre kolaydır belki; durmadan gezebilmeyi isterdim ama bu kadın olmak istemezdim. Yoksa, kıskanmama değil; kıskanabileceğim birçok kadın var önümde arkamda.

  • aychovsky  (17.10.16 21:53:30 ~ 21:54:02)
bu kadar boş yaşamasına rağmen bu kadar imkana sahip olmasını kıskandım. o imkanlarla neler yapılabilirdi oysa ki..

  • format c  (17.10.16 22:10:17)
valla çok amelece geldi bana. eyfel kulesi nedir ya onun modası geçti. ben bir ülkede az turistik, kimsenin gitmediği yerlere gitmek isterim. amk eyfel kulesi, burj el arap, napoli falan bunlar nedir ya. dubai zaten hiç ilgimi çekmez sıfır. fransaya gidecek olsam korsika adasına giderim. italya'da sicilya adasının köylerine veya sardunya adasına giderim. böyle amelece bir vizyonum yok kıskanmadım.

  • cekilmis gayfe  (17.10.16 23:42:13)
kıskanmadım ve bunun neresi çok para? herkes yapabilir yaptıklarını. kız çok kasıntı/yapmacık kocası da onun oyuncak ken'i gibi duruyor. türklerde bi görmemişlik hep oluyor zaten.

edit: profilindeki Guide to Luxury• •Travel & Personal Style Blogger yazısı her şeyi özetliyo.
  • sayns  (17.10.16 23:46:32)
tik almak için kıskanmamız gerekiyor sanırım:)

  • nothing in my way  (17.10.16 23:49:34)
yazmis oldugu bolge hakkindaki yazilari okudum da detay ve ipucu yok. bu nedenle pek bir duygusal reaksiyon gosteremedim. biz yapamadiktan sonra bazi seylerin anlami yok.

  • evimin paspasi  (17.10.16 23:51:18)
  • rhan  (17.10.16 23:57:32 ~ 23:59:01)
hiç de kıskanmamışlar.
Ya böyle tip kadınları beğenen erkekler olduğuna inanamamak kıskanmak mı peki?

  • neynep  (18.10.16 00:31:54)