Donut seviyor musunuz?

Su an diyetten dolayı zaten yiyemiyom da normalde de hic sevemedim ben bunu.Seven var mı aramızda?

güzel yapıldı mı severim ben. olsa da yesek. fabrikasyonlar kötü.

  • passion rules the game  (13.10.16 14:09:40)
iyisini hiç yemedim.

  • yue  (13.10.16 14:10:14)
severim. kakaolu olursa hele! bayılırım.

  • pangea  (13.10.16 14:10:19)
Bi kere istanbulda bi büfeden yedim. Dunkin donuts falan sanırım. Yediğim en kötü şeylerdendi. Dandik fabrikasyondu, fırından yeni çıkmış denemek lazım

  • glamdr1ng  (13.10.16 14:18:16)
Firma martin braun du. Şimdi hatırladım.

  • petekpare  (13.10.16 14:18:17)
bu donutları oturup izleyecen çok güzel gözüküyorlar ama yemek pişmanlıktır.

  • axl  (13.10.16 14:23:32)
ben de normalde çok sevmiyordum fakat kadıköy'de boston donuts var, muazzam yapıyor

  • fragile lady  (13.10.16 14:44:59)
Filmlerin etkisiyle bende arada alip yemek istedim ama pek begenemedim. Sanki olagandan dahada asiri bir tatli hissi veriyor. Onun yerine cikolatali yas pasta tercihimdir.

  • VIPCH  (13.10.16 14:46:02)
günde 6 ton şeker tüketen bir şüşko olarak donuttan nefret ediyorum. kaldı ki çocukluğumda oturup hayalini kurduğum bi şeydi donut, böyle amerikan filmlerindeki gibi kutuyla gelse de yanında kahve içerek yesek, diğer polis kekelerle "akşam nasıl çaktı toronto size" geyiği yapsak falan. yabancısı olduğum için çok çekici ve değişik geliyodu. istanbul'a gelince yedim bikaç tane ama o hayal nesnemin bu kadar tırt bir şey olabileceğine inanmak istemediğimden olsa gerek, farklı zamanlarda yine yemeye devam ettim tek tük. sonra tamamen pes ettim. aşırı şekerli ya. gerçi belki benim yediğim yerler öyle yapıyodur bilmiyorum ama ne bileyim yani bence özelliği olan bi şey değil, ekmek arası peripella yerim aynı şey.

  • der meister  (13.10.16 14:46:35)
koynuma alacak, nikahı basacak kadar... her gün olsun, her gün yerim.

  • mermize  (13.10.16 14:48:57)
severim.

  • solskjaer  (13.10.16 14:52:48)
Sevmiyorum. Kaşık kaşık toz şeker yatıyormuş gibi geliyor. Bir ara 2-3 ayda bir falan 1 tane yiyebilirdim kahve ile. Fakat şimdi ı ıh. Waffle konusu da aynı. Aşırı şekerli geliyor bunlar. Yılda 1 bile fazla geliyor.

Dunkin, Krispy hatta McD falan da denedim mesela. Donutsever falan olmam ama Bostan donuts'u merak ettim.
  • nawar  (13.10.16 14:55:35)
severim

  • basond  (13.10.16 14:56:47)
Pek sevmiyorum ama nedense canım istiyor belirli aralıklarla. Hatta yapmayı düşünüyordum bugünlerde.

  • hold short of the runway  (13.10.16 15:16:52)
Hem Türkiye'de hem Amerika'da birkaç kere yedim, her yediğimde de bir kilo şeker ve yağ karışımı yutmuş gibi rahatsız oldum.

Hatta Amerika'da 12'li paket alıp bir tane bile yiyemeden çöpe dökecektik, gülümseyerek etraftakilere teklif ettim onlar da almadı, içlerinden biri "It's poison!!!" demişti çok ağdalı bir İngilizce'yle :D
  • chicha  (13.10.16 15:17:40)
Sevmiyorum.

  • köstebek kurabiye  (13.10.16 15:32:18)
güzel ama çok pahalı.

  • mattiadestro  (13.10.16 16:05:23)
sadece boston donuts'ın boston cream'i.
dunkin'de de vardı, onunkini de çok seviyordum.

  • blatta hiberna  (13.10.16 16:37:08)
Sevmiyorum, bayik bir sey bence. Ekmek uzerine seker eritip, dokup yemek gibi anlamsiz geliyor.

  • mirandaiam  (13.10.16 16:51:55)
Yerine göre değişen bir durum .
Ikea mesela çok lezzetli yapıyor oradan yiyip beğenmeyen olmaz sanırım

  • kahramanikarus  (13.10.16 17:09:08)
Dunkin'in boston cream'ini arada yerdim okuldayken. Görece ucuzdu da. Onun dışında diğerlerinin tadı çok kötü.

  • noluyo yaa  (13.10.16 17:11:57)
Berliner seviyorum. Donutla farkı yok sanırım.

  • six packsiz  (13.10.16 17:13:09)
hayır :/

  • mutlusismankedi2015  (13.10.16 19:54:09)