[]

Top sakallı Alman santrafor

Çok pis aklıma takıldı. Top sakallı, bir Alman klubünde oyunuyordu. Uzun boyluydu ve mavi forma giydiğini hatırlıyorum. Alman olduğundan tam emin değilim. 2005-2010 seneleri arasında çok ünlü bir santrafordu. Bi buldurun be.
 
kuranyi


  • skyangel  (12.10.16 11:57:12) 
Oliver Bieroff.


  • pangea  (12.10.16 11:57:52) 
Top sakalı aynı Kuranyi gibiydi. Ama ismi daha çok duyulmuş bir futbolcuydu.


  • japon askeri  (12.10.16 11:59:03) 
Kuranyi +1


  • gozu acik sevisen yahudi  (12.10.16 11:59:15) 
Cevap Kuranyi gençler. Şimdi uyandım.


  • japon askeri  (12.10.16 12:15:40) 
Kuranyi - şalke - Volkan'ın yediği gol


  • adaletin eli  (12.10.16 12:17:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.