online eğitim siteleri (yazılım)

merhaba,

lynda'dan üyelik almayı düşündüm ama aylık 25 dolar fazla mı bilemedim.
teemtreehouse'a baktım, oradaki dersleri de beğenirim ancak o daha pahalı.
udemy'den ihtiyacım olan kursları alıyorum ama onları almak yerine lynda üyeliği daha ekonomik geliyor.

başka öneriniz var mı? aslında lynda'nın dersleri uygun görünüyor. bu eğitim siteleri gerçekten faydalı oluyor mu? youtube'dan, ya da torrent'ten indirerek bir şey öğrenmeyi pratik bulmuyorum. programlı ilerlemiyor ve boşuna zaman kaybı oluyor.

not:ingilizcem var, ancak altyazısı da olursa daha verimli oluyor. tek başına olunca bazı şeyleri kaçırabiliyorum. ilgilendiğim ve orta seviye bilgi sahibi konular öncelikli olarak c#, asp.net mvc, js ve benzeri framework'ler, html5, css. Bu başlıklarda dolgun bir bilgi biriikimine sahip olmak istiyorum.

codeschool var bir de.

  • devorgilla the gunslinger  (06.10.16 09:43:39)
ben online sitelerden daha iyi öğreniyorum üniversiteye göre. treehouse bence çok yavaş ilerliyor ben pek beğenmedim onun yerine udemy'yi tavsiye ederim. tabi her eğitmenin dersi de iyi olmuyor. udemy hesaba giriş yapmadan kurs aratınca oy sayısına göre sıralama seçeneği var oy sayısı en çok ve 4.5 üzeri olan derslere bakıyorum ben genelde. edwin diaz'ın birkaç dersini bitirdim beğenmiştim tavsiye ederim.
not: torrent'le indirilebilir.

www.udemy.com

bir de şunu unuttum Google tarafından verilen dersler mevcut www.udacity.com
  • qazwsx  (06.10.16 10:03:42 ~ 19:16:42)
microsoft accountla www.visualstudio.com a üye ol, pluralsight 3 ay beleş kullanım veriyor. bu site iyi baya.

  • ravenudon  (06.10.16 10:04:24)
  • kmj  (06.10.16 11:30:46)