Büyük aşklar nefretle başlar

Bu söz doğru mu sizce yoksa hep balım gülüm mü başlar aşklar ? Hiç yaşadınız mı ya da şahit oldunuz mu ?

Buyuk mu bilmem ama benim bi iliskim oyle karsilikli uyuz olmayla baslamisti

  • neira  (05.10.16 22:06:14)
benim aşkım değil de çok yakın bi arkadaşımla ilişkim böyle başlamıştı ya, birbirimizi baltayla doğrayacakken müthiş samimi olmuştuk. karşı cinsle o tarz bi ilişki yaşamadım. muhakkak nefretle başlamış aşk da vardır ama bu lafın kendisini saçma buluyorum ben, "kışın kar yağar" gibi bi şey yani ama fazla iddialı işte.

  • der meister  (05.10.16 22:07:39)
Yeşilçam kandırmacası bunlar, itibar etmeyiniz.

  • bigbadabum  (05.10.16 22:22:40)
Nefret derken kavga gürültü uyuz olma şeklinde galiba yani kan davalısı olmak değil

  • limoncello  (05.10.16 22:46:28)
Kavga bir şeyler hissetmektir. Herhangi bir degeri olmayan biriyle ya da bir konuyla ilgili kavga etmezsin. Fakat büyük aşklar kavga ile başlar hikaye.

  • nawar  (06.10.16 00:08:03)
Ben hiç denk gelmedim valla kimi ilk görüşte nefret etsem ömrü billah gider öyle.

  • gozu acik sevisen yahudi  (06.10.16 00:08:28)
Yok öyle bir şey.

  • arnold schwarzeneger  (06.10.16 09:47:15)
nefret değildir o ya nefret olsa hep nefretle gider nefretten daha ufak bir şeydir "nefret edyrm" dersin ama etmiyorsundur eğer öyleyse ayrıca aşkla ilgili genelleme yapmak saçma

  • tiredpanda  (06.10.16 20:21:02)