duyurudaki kullanıcılar hakkında

istemsizce düşündüğünüz betimleriniz var mı?

x' in çok güzel bir yüzü var, y' nin kulakları dört tane, z cok saskın biri gibi.

evde liyakat kalmamış'ı şahsen tanımıyorum ama duyurularından ve duyurulara yazdığı yorumlardan eğer tanışsaydık çok ortak yönümüzün olabileceğini düşünüyorum.
bir de kibritsuyu iyi biri gibi. hep yardımcı oluyor :)
kimlanbu da iyi biri.
  • matilda  (05.10.16 20:31:44)
yuvarlanantencereninkapagi - çok güzel bir yüzü var.

  • nickini degistiren yazar  (05.10.16 20:31:49)
okurken nicklere bakmıyorum genelde. ama senin elma gibi yanakların olduğu canlandı şuan nedense gözümde.

  • sttc  (05.10.16 20:33:14)
Köstebek kurabiye çok güzel. Görmedim ama zalimler ve neferkitty nin de her daim bakımlı, şıkır şıkır giyinen, güzel kızlar olduğunu düşünüyorum.

  • petekpare  (05.10.16 20:41:05)
Ask = elo

  • brad pitt  (05.10.16 21:31:07)
evde liyakat kalmamis'i ben de çok seviyorum ama fiziksel bir şey gelmiyor aklıma.
köstebek kurabiye'yi kurabiye gibi düşünmüştüm, yenge erik gibi çıktı.

  • aychovsky  (05.10.16 21:36:40)
yoo kimseyi tanımıyorum.

  • marul hirsizi  (05.10.16 21:39:42)
Aylar belki yıllar evvel ifşasının yarım yamalak aklımda kalan tek ismi: kirazlı karpuzlu bi nick. Güzel kızdı.

Aslında tanıdık gelen çok isim var ama duyuru/cevaplarına çok denk gelmiş olmam sebebiyle ya da cümlelerinde karakterini daha çok yansıttığını düşündüğüm birkaç isim karşısında takınacağım muhtemel genel tavır şöyle olurdu:

angelus ve arnold : "kesinlikle abi haklısın. Evet 20 gr, evet karbonhidrat."

der meister : "la bi sus artık"

sta : "allah bağışlasın. sizin mi?"

cocodancer : "ziyaaa!"
  • IncredibleMau  (05.10.16 21:41:08)
nickin bir önemi yok ama istemsizce aklima gelen seylerden biri, böyle duyuruda çok rahat takılan, her ağzına geleni söyleyenler eninde sonunda başta sağlık sorunu olmak üzere çesitli kisisel problemleriyle alakalı duyuru açıyorlar. biraz frene basmak lazım demek.

  • 1adam  (05.10.16 21:43:34)
soyle birduyuruda biri de fakyoras cok reroro desin, nerde...

simdi yazilanlara baktim;
der meister: konusmayi seven bir arkadasimiz
  • fakyoras  (05.10.16 21:52:59 ~ 21:53:24)
kibritsuyu ve kimlanbu kişilerini aile babası, 40ları aşmış ağır top olarak görüyorum. eminim ikisinin de göbeği vardır biraz.

aychovsky duyuruda en değer verdiğim kullanıcılardan biri. 35lerde bir akademisyen olduğunu düşünüyorum. saçları omuzlarını geçmiyordur. hafif kızıl olabilir. şarap sevdiğine eminim. değer vermemin sebebi önyargısız ve tarafsız olması. sorulan sorulara en uygun ve en tatminkar cevapları veren kişilerden biri ve epey kültürlü.

douchebag de çok kral biri. kimseyi takmayan, kendi bildiğini okuyan zeki bir tip olduğunu düşünüyorum. düzgün ve zeki insanlarla iyi anlaşıp, böyle olmayanları gerektiğinde ezen biri. darvin ödül töreni olsa katılmaktan keyif aldığı bir aktivite olurdu.

cigerdelen vardı bir zamanlar. kendisini severdim. çok iyi biriydi. hala burada mı acaba? bir sevgili mevzum vardı da kendisi bir nevi ablalık etmişti bana, sağolsun.

emrahday'in yazılım konusunda yazdıklarını hususi dikkate alırım. başka bir konuda bir cevabına denk gelmedim. burası quora gibi olursa en büyük katkı verenlerden biri olurdu.

hayat aklini konusacak bir filozof üret adlı kişi 50li yaşlarda olmalı, hatta daha yüksek. hayat tecrübesine sahip, emekliliği gelmiş bir kadın olduğunu düşünüyorum.
  • dahinnotha  (05.10.16 21:56:49 ~ 21:59:09)
Ben şişmanım diyenler geliyo aklıma duyurularında bunu söyleyenler
Pek fiziksel olarak düşünmüyorum nickleri görünce
Duyurulardan gördüklerim kadarı var kimisini ergen kimisini kanka olunacak insan olarak düşünüyorum ama nick ver desen aklıma geleni yok
  • basond  (05.10.16 22:12:18)
Aychovsky 30 başlarında kareli gömlek giyiyor, trekking ayakkabısı var. Bol not verniyor bence öğrencilere.
Douchebag adıyla zıt bence. Kedi gibi biri diyorum. Panter olabilir, bacaklar kaslı.
Angelus çok s.kici bi kardeş. Kaslı, bütün kızlar peşinde. Defol git şişman diyor hepsine. Şişko bile der.
Arnold angelusun daha insansi versiyonu ama angelusu alır vs atsalar.
Der meister dombili
Stav allah anali babalı büyütsün yenge.
Gözü açık yahudi sitede büyüdü kesin. Basketbol şortu vardı küçükken. Biraz tombalak ve saçları kısa değil bence
  • glamdr1ng  (05.10.16 22:15:02)
Yazarken ellerini bırakan adam diye biri var, ne zaman nickini görsem bisiklet süren biri geliyor aklıma. İstemsizce gülmeye başlıyorum.

evde liyakat kalmamış'ı ben de severim. :)
  • dissendium  (05.10.16 22:25:01)
Ben seni ve evde liyakat kalmamışı karıştırıyordum ne alaka anlayamadım ama :)

Beni de Bıyıklı falan bi tip sanıyorlarmiş ondan sonra kimsenin nickinden tip tahmini yapmıyorum.
  • cabiday  (05.10.16 23:02:42)
Senin nikini görünce istemsizce "Aha! Uncubozköylü" diyorum.

  • hayde bre  (05.10.16 23:07:24)
Kelimeleri boşluksuz birleştirip kullanıcı adı yapanların pasaklı olduğunu düşünürüm eskiden beri.

  • kargn  (06.10.16 00:17:42)
tanımıyorum ama buff ve ebananickbırakmamışsınızzalimler in yazıları/yorumları sempatik geliyor

  • yüzyıllık yalnızlık  (06.10.16 00:23:35 ~ 00:24:02)
douchebag kral biri +1
der meister cok konusuyor ama bos konusmuyor +1, daha ogrenecegi cok sey var, cabuk sinirleniyor ama kin tutmuyor diye dusunuyorum, oyle manyaklar da var cunku
want2die anlamadigim bir sekilde cok sempatik geliyor
arnold angelus'a gore cok daha atarli

bir de gecen herkes evcil hayvanlarini ifsa etmisti, orada bir cok kisi inanilmaz sempatik geldi, onlardan zarar gelmez.
  • kassiopeia  (06.10.16 00:37:27)
peki ya compumaster?

  • compumaster  (06.10.16 00:41:46)
Butun kadinlarin guzel ayaklara sahip oldugunu dusunuyorum, hatta bazen duyuruya yazmadan once ayaklarini pit pit ovusturduklarini hayal ediyorum.

  • mirandaiam  (06.10.16 01:33:30 ~ 01:46:16)
compumaster: adından da anlaşılacağı üzere computer master. gün geçtikçe yozlaşan sözlük kültürüne rağmen ekşi duyuru gibi bir sözlük uzantısını her şeye rağmen ayakta tutmaya çalışan koca yürekli insan.

  • dissendium  (06.10.16 01:37:43)