[]

Yemeksepetinden Sipariş Verip Almasak

N'olur?
 
ayıp olur. başka da ben kurye olsam bıçaklarım.


  • bir ileti paylastim  (04.10.16 22:25:43) 
yakışmaz


  • rajaz  (04.10.16 22:30:49) 
Birkac kez yasadim. Siparis verdikten sonra uyumusum. Sabah siparis verdigim yeri arayip paralarini vermek istedigimi soyledim. 1 tanesine verdim. Digerleri almamisti.


  • isott  (04.10.16 22:43:03) 
Keyfi olarak yapılırsa ayıp olur tabii.


  • gezegen olan pluton  (04.10.16 22:56:46) 
BurgerKing'den sipariş verip, uyuya kalmışım. Sabah uyandığımda aklıma geldi.
Sonra aynı yerden diğer akşam bir daha sipariş verdim (2x) ve not kısmına "lütfen dün verdiğim sipariş nedeniyle sadece bir tane gönderin, dünün de ücretini ödemek istiyorum" yazdım.

Sipariş (2x) geldi. Kurye önemli değil, problem değil, zaten o hamburgeri biz yedik dedi. :) Çok mutlu oldum. Bir de fazladan mayonez ile ketçap göndermiş ve üzerine asetat kalemi ile gülen surat çizmişlerdi.
  • Polaroid  (05.10.16 01:07:07 ~ 01:07:20) 
küfür yersin.


  • pangea  (05.10.16 13:33:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.