[]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı güvenlik kontrolü hk

iş çıkışı uçağım var. 19:15 kalkış
17:00 de işten çıkıyorum 17:30 da swiss in önünden havaşa binsem yetişir miyim?
havalimanında güvenlikte çok zaman kaybediliyor mu? 15 temmuzdan bu yana kullanmadığım için merak ettim. erken çıkıcam vakit kaybı olacaksa.. 16:30'la havaş servisi ile giderim diyorum.
son günlerde durum vaziyet nasıldır?

 
akşam trafiği çok oluyor orda o saatte. 17.00 da 202 numaralı havalimanı otobüsü kalkıyor aynı yerden.


  • sebnamy  (04.10.16 20:04:28) 
202 numaralı otobüste kesinlikle sahil yolu trafiğine dahil olursun. eğer swiss otel civarından bineceksen eğer 12-802-63-121 gibi alsancak garının önünden geçen otobüslere binecek olursan (ssk önündeki durak en yakını olması gerek), izban ile havaalanına kadar gidebilirsin trafik derdi olmadan. şunu söyleyeyim: konak meydanı'ndan otobüs - izban taktiği ile havaalanına 1 saatte ulaştım.


  • rain when i die  (04.10.16 20:17:12) 
Geç kalma ihtimalin yüksek.


  • bigbadabum  (04.10.16 20:22:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.