[]

Ankara Hayal kahvesine nasil gidilir (arabasiz)

Kizilaydan veya merkezi bi yerden toplu ulasim araclariyla nasil gidebilirim?
 
çayyolu metrosuna binip. danıştay-tarım bakanlığı durağında iniyorsun.

meşrutiyet girişinden kalkan eryaman,elvankent paralı otobüsleri tepe prime'in önünden geçiyor.
  • 1917  (28.09.16 16:23:11 ~ 16:23:38) 
otobuse binmenize gerek yok 5 dakikada yurursunuz o yolu metrodan indikten sonra


  • bollocks44  (28.09.16 16:46:32) 
kızılay'dan kalkan ümitköy çayyolu dolmuşları da tam önünden geçiyor. ama geç saatte çıkarsanız toplu taşıma bulamazsınız, dönüş için.


  • bellbane  (28.09.16 16:51:03 ~ 16:51:39) 
gündüz rahat gidersinde gece metro zaten iptal dolmuş veya beyaz otobüsler seyrek geçer.


  • sarlatan  (28.09.16 16:54:02) 
güvenpark'tan çayyolu minibüsü +1
yürümeye gerek kalmadan tepe prime'ın tam önünde inersin.

  • cekilmis gayfe  (28.09.16 17:41:28 ~ 17:45:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.