Banka şubesinden önceden haber vermeden ne kadar çekebiliyoruz

Şubeden şubeye değişir mi yoksa, şu mebladan üstüne önceden haber vermeniz mi gerekiyor diyorlar ?

aslında özelde şöyle, kendi hesabımdan 52 bin çekmem gerekiyor, bunun için bankaya önceden haber vermem gerekir mi yoksa şubeye gitsem kimliğimle alabilir miyim ?

şubede ne kadar tanınır olduğunuza bağlı, genelde o kadar para tutmazlar tabii ki, ancak müşteri temsilcinizle aranız iyiyse sıkıntı olmaz.

  • hosein  (22.09.16 15:18:54)
evet gerekebilir, o gün o şubenin ne kadar para çıkarttığını yada çıkartacağını bilemezsin, beklemek istemeyeceğin içinde açacağın bir telefon, vaktinden tasarruf ettirecektir.

bankada senden önce birisinin gelipte ne kadar varsa verin demeyeceğini bilemezsin yani.
  • killerbee  (22.09.16 15:22:37 ~ 15:23:06)
Şubeye gore, bankaya gore anlik 10-15 bine kadar aninda veriyorlar.
50 bin icin ertesi gun 10-11 gibi gelin diyolar genelde. Ama siz iki gun onceden haber verin yine de.

  • bir3iki7  (22.09.16 15:25:33 ~ 15:26:09)
20-25 arası gidip çektim fakat 50 söz konusu olunca haber vermek mantıklı bir hareket olur sanırım. kimse beklemek istemez sonuçta.

  • teknikekip  (22.09.16 15:28:07)
çoğu şube aynı gün içinde 50 bin vermez.ertesi gün ödeme yaparlar muhtemelen.

  • tosunpasa  (22.09.16 15:28:33)
Şubeye göre değişir, haber verip gün içinde 35-40 bin çekmişliğim var. Ama normal bir şubeyse, 2 gün önceden falan bi telefonla bilgi verin.

  • babilbaligi  (22.09.16 15:32:03)
bölge önemli. beyazıtta, eminönünde 50 bin para değil.

çok ailenin yaşadığı yerde limit uygulanıyor.
  • kurnaz  (22.09.16 15:56:22)
bölgeye göre değişiyor. ancak ben böyle durumlarda önceden haber vermekten korkuyorum. istanbul'da bir çok defa toplu çekim yapan insanları takip edip paralarını gasp ettiler. bazı banka personelleri bilgi veriyor sanırım.

  • paçalı don  (22.09.16 17:13:45)