yeni çamaşır makinesi tavsiyesi (ariston servisi 700 lira! talep etti)

evde bir ariston hotpoint vardı. sürekli bozulur ve manyak gibi ses yapardı. garantisi bittikten (2 yıl ) hemen sonra sürekli bozuldu. artık çağrı merkezi ile ahbap olduk.

en son motoru bozuldu. 700 lira masraf çıkardılar. indirim yapın dedim.

yeni bir çamaşır makinesi arıyorum. ev kalabalık. 1i bebek 2 çocuk ve 7 yetişkin yanı sıra evin giden geleni oluyor ve nüfus değişiyor.

ne önerirsiniz ? bütçe olarak 700-800 düşünüyorum. dayanıklı olsunç

nüfus 10 kişi ise 8-9kgluk makine almak daha mantıklı da o fiyata var mı bilmem.

  • sutlu nescafe  (21.09.16 17:32:28)
o fiyata tekrar bozulan bişi alırsın. taksitle (evkur vs.) al bence, en mantıklısı siemens - 8 kg.

  • hosein  (21.09.16 17:49:45)
Suriyeli misiniz?

  • nohut  (21.09.16 17:49:48)
altus o fiyatlara olan bir modelini almıştım yatırmak yerine çok pişmanım keşke tamir ettirseymişim diyorum.

  • fasulyek  (21.09.16 18:13:12)
2. el grupları var facebook'ta filan. çok uygun fiyatlara güzel ürünler oluyo. istanbul'daysan bi bakıver.

  • spirit crusher  (21.09.16 21:20:26)