Ptt Şubeye Kargo No'suz Aliexpress Siparişi

Merhaba.

Mevcut durumum gereği ikamet adresime kargo gelemiyor. Aliexpressten kargo no'suz ıvır zıvır alıp, şubeden teslim almak istiyorum. Ancak problem şu ki Aliexpress siparişleri malum 1 ayda da gelebiliyor, 3 ayda da, 2 haftada da.

Sorum şu ki, şubeye rastgele gidip kontrol ya da arada bir arama dışında adıma kargo geldiğini nasıl anlarım? Sonuçta hemen almazsan da geri dönüyor.

kargoyu bana yap ben göndereyim sana kargoyu :))

  • England  (19.09.16 21:40:15)
kargoların takip siteleri var ail expresste, çoğunlukla normal çalışmasına rağmen, bazen geri kalabiliyor bu takip sistemi

  • killerbee  (19.09.16 21:50:07)
@England Askeri tesis abi, buraya yollanmıyor. Her halukarda şubeye söyleyeceğim.

@killerbee Sorun geri kalması değil, olmayanları diyorum. Ekran koruma camı vb. ufak tefek şeylerde takip no vermiyor zaten, verse de yalan oluyor. Bunların geldiğini Ptt bana haber verir mi demek istiyorum.

@Jimmy McNulty Öyle gözüküyor... :/
  • mimarbasi  (19.09.16 22:10:14)