Tel no

Merhaba, biriyle telefon numaraları alıp verirken ben aradım ve onun telefonunda direkt adım soyadım çıktı. Bu nasıl oluyor?
Sordum ama sihir dedi ^^' Teşekkürler.

Uygulama yüklüyse CIA falan. O şekilde çıkıyor.

  • matilda  (16.09.16 11:39:42)
Seni yemiş:) ya da şöyle bir uygulama vardı iOS ta sen başkalarının teline Nasıl kayıtlı isen o uygulama yüklüyse senin telin arandığında ismin gözüküyor

  • aklimdakisorular  (16.09.16 11:40:46)
Bence sen kizsin. O da numarani zaten bulduydu kaydettiydi. Sen gorunce de aklina ilk sihir demek geldi.

Sayet erkeksen de bu gecerli olabilir.
  • brad pitt  (16.09.16 11:41:54)
Sanki internet tarayıcı üstünden öyle bir uygulamaya girip kendiminkini sildim diye hatırlıyorum. Silme yolu var mıdır?

  • Domuz  (16.09.16 11:41:56)
Facebook'ta ya da benzer diğer sosyal ağlarda ekliyseniz ve senin numaran hesabına kayıtlıysa, arkadaşın da o ağın uygulamasıyla rehberini senkronize etmişse çıkıyor kendisi kaydetmemiş olsa da.

  • nrmnm  (16.09.16 11:43:58)
truecaller ya da cia olabilir.

ama bahsedildiği gibi numaranız onda zaten olabilir. yemiştir yani. sonra saçmalayıp sihir demiş olabilir. cidden berbat bir bahaneymiş.
  • kurnaz  (16.09.16 11:44:05)
Senin tahminin ne? Bence zaten kayıtlı idin;)

  • aklimdakisorular  (16.09.16 11:45:54)
Ben hiç anlamadım, çünkü hiçbir yerde ekli değiliz hatta ben sosyal medya kullanmıyorum.

  • Domuz  (16.09.16 11:46:57)
Vaouv, çok gizemli :))₺

  • aklimdakisorular  (16.09.16 11:48:35)
bir arkadaşından numaranı almış olabilir mi daha önceden?

  • senolll  (16.09.16 11:49:44)
Hayır, ortak tanıdığımız da yok. Bari soyadım çıkmasaymış. Gerçekten bunu silmenin bir yolu yok mu?

  • Domuz  (16.09.16 11:52:49)
Kimin yüklediğini bilemezsin Domuz:( zor yani.

  • aklimdakisorular  (16.09.16 11:54:08)
O kisiye gecmiste icinde telefon numaranizin ve adinizin yazili oldugu bir mail atmissaniz Iphone oradan tahmin edip XX XX olabilir diye yaziyor ekranda. Bu da bir olasilik

  • kartonpiyer  (16.09.16 12:33:30)
tamamen salliyorum: arama ayarlarinizda kartvizit gonderme gibi ozellikler varsa belki telefon ya da isletim sistemleri dolayisiyla olmus da olabilir. mesela ios tan ios'a arama yaptiysaniz gibi... sonucta teknolojik olarak imkansiz degil.

ha bu kisi onceden adi soyadi seklinde kaydetmistir onu bilemiyorum. akla daha yatkin geliyor ilk anda.
  • idexo  (16.09.16 12:48:41)