dondurma fiyatı topu 6 tl

1 top dondurma 6 tl baya fazla degil mi sizce?Ne kadar güzel olursa olsun baya çok geldi bana.Arnavutköyde yedim istanbulda. Sizce?

çok bence.

  • kurnaz  (15.09.16 19:15:31)
istanbulun bu konuda değişik bir tavrı var. Pahalı tabiki ama mesele talep, yani o adam dondurmaya bu parayı verecek aferdesiniz ama değişik insanları bulabiliyor. istanbul için bunun tonla örneği var, aynısını başka bir anadolu şehrinde yapmak çok daha zor, istanbulda nedense para çok hızlı dolaşımda, kalabalıklıktan değil, kültüründen.

mesela ben mado'yu da pahalı bulurum ama orada bile 1 top dondurma 3.5 lira. bence dondurma için bu da pahalı.
  • mete kudur  (15.09.16 19:17:02)
Çok.

  • cabiday  (15.09.16 19:17:53)
serez dondurmacısında bile 2.5tl. çokmuş

  • kalanlarin savasi  (15.09.16 19:19:14)
kemal ustanın yanında bir dondurmacı var kadıköyde. millet kuyruk olur her zaman. orada bile kocaman üç top dondurma 12 tl. bu pahalının da pahalısıymış. dondurmacıların nusreti galiba.

  • ruhen hastayim ben  (15.09.16 19:23:40)
bağdat caddesi pöö labs'de 14 lira.

  • try again fail again fail better  (15.09.16 19:48:37)
Çok
Akçayda 2 liraya aldık biz :(

  • basond  (15.09.16 19:50:45)
@ruhen hastayim ben

Oranin dondurmalari da bir boka benzese hadi neyse diyecem de, vasat bile degil lan..

Hem de asiri fazla.. 3 tane nogger gommek daha mantikli
  • mirandaiam  (15.09.16 20:02:20 ~ 20:03:06)
çok fazla, 3 bilemedin en fazla 4 olur

  • limoncello  (15.09.16 20:21:59 ~ 20:23:00)
Bak Mersin'deyim şu an, bildiğin damla sakızlı dövme dondurmanın kilosu 16 lira. Böyle bir lezzet yok. İstanbul'da dondurmaya verdiğim paraya acıyorum gerçekten.

  • yirmisantim  (15.09.16 20:31:05)
Pahalı. Önünden hiçbir gün sıra eksilmeyen ve bademli dondurması çok iyi olan Ali Usta'da bile topu 4 lirayken -ki o da fazla- abartı.

@ruhen hastayim ben ali usta o. ayrıca dondurmaları eskiden efsaneydi. şimdi ise aynı güzellikte olmasa da baya güzel.

@mirandaiam nogger ile karşılaştırma olayına girecek, "boğazımdan şekerli soğuk bir şey geçsin yeter" şeklinde bakacaksan nogger ye tabii ki.
  • nawar  (15.09.16 20:42:18)
Topunun köküne kibrit suyu.

  • bigbadabum  (15.09.16 21:12:13)