İnternet, internett, daha çok internet

İhtiyacım olan şey mobil internet, hadi vınnla filan internet deriz o da olabilir.

Turkcell faturasız hattım var, faturalıya geçebilir, diğer operatörlere taşıyabilirim.
100 lira çok para 90- TL üst sınırına kadar, en çok GB nereden nasıl alınır, nasıl kullanılır, kampanya, tarife, hizmet ne varsa, ne önerirsiniz?

en çok gb'ı türk telekom veriyor. 5gb internet + 1000dk 29tl, 7gb+1000dk 39tl böyle gidiyor 50-60 liralara 10gb veriyordur herhalde. (yalnız ev telefonu ve/veya ttnet varsa bu fiyatlar geçerliymiş, öbür türlü 5-10 lira artıyor)

bi ara 29tl'ye 8gb + 1000dk kampanyası vardı kaçırdım ben. Yine öyle bişey olursa geçerim belki diyorum.
  • rodriguez2  (15.09.16 00:51:22)
Vodafone'da 20 gb var diye hatırlıyorum. Araştırmak lâzım.

  • yirmisantim  (15.09.16 02:09:23)
tt çok vermesinin yanında bazı yerlerde verimli çekmiyor. gerçi aynı sorun turkcell ve vodafone'da da olabilir.
velhasıl kullanacağın yer sabitse ve hattını taşımayı düşünüyorsan bulunduğun yerde internetin verimli olup olmadığını bir araştır.

  • dahinnotha  (15.09.16 11:10:42)