vodafone faturamı ödemezsem ne olur?

merhaba,
yaklaşık 4 ay önce vodafone'dan türk Telekom'a hattımı taşıdım. vodafone'a olan son faturamı 4 aydır ödemedim. dün aradılar ödeyin yoksa hattınızı kapatırız, yasal takip başlatırız dediler. vodafone benim türk Telekom olan hattımı kapatabilir mi? kapatamazsa ne yapabilir?
teşekkürler

vodafone turk telekom hattınızı kapattıramaz, dosyayı avukata verir, avukatluk ücreti vs. olur. faiz bindirirler. bir yerde çalıştığın zaman maaşının 4'te birine haciz koyarlar.

  • England  (09.09.16 11:35:51)
o parayi alirlar

  • eksimeksi  (09.09.16 12:37:52)
Seve seve alırlar o parayı. 100 TL diyelim borç. Üstüne 600-700 avukat masrafı biner. Artı kredibiliten düşer artı art artı... öde geç. Ödenmeme gibi bir olay olsa hiç kimse ödemezdi di mi?

  • canercuxy  (09.09.16 12:46:39)
100tl borç ödersin
100tl borcun faizini ödersin
avukatlık şirketine 1000 lira ödersin
bi de dava masraflarını ödersin.

1500-2000 lira arası ödersin. ama seve seve ödersin yani, ödemem deme hiç.
  • tchuck  (09.09.16 12:51:57)