Ayvalık Cunda

Çadır kamp yeri arıyoruz. Rota ayvalık ve cunda.
2 çift çadırlarla haftasonunu geçireceğimiz bir yer arayışındatız
Öneriler nelerdir.

ayvalık sarımsaklı arasında çamlık diye bir yer var. orada kamp alanı olacaktı bir tane. herkes çadır atıyor falan

  • naberabi  (01.09.16 11:47:11)
cunda'ya on dakika mesafede ada camping var, gayet güzel bir yer.

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 11:50:55)
Araç var ise ada camping önün deniz arkan orman. İşletme temiz. 2 kişi araçla beraber gecelik 70-80 arası tutar ama.

  • Dr_Stat  (01.09.16 12:29:15)
Ada camping+1

  • ekaterina  (01.09.16 13:25:50)
arkadaşlar haftasonu tevsiyeleri için çok teşekkürler.. ancak kendi fikirlerimi belirteyim istedim başkalarına da yarar..

sarımsaklı çamlık'a gittik, hemen kapıdan döndük. çok aile işi ve cocuk sesinden durulmayacak bir kitle var içeride. yeri ve konumu da çekici değil. denize gitmek için arabaya ihtiyaç var. begenmedik haliyele ve çıktık oradan ada kampinge gittik..

ada kamping konumu ve denizi itibari ile çok güzel ancak işletme ve çadır alanı çok vasat. küçük suyu 2 tl ye büyük suyu 5 tl ye satarak fırsatçılık peşindeler. hele ki bi simite 5 tl verince biz hop dedik artık.
kamp yerinde ortak wc pis ve bakımsız.. o kadar insana 1 adet duş konması ise şaka gibi. kişi başı 35 tl ödüyorsunuz kendi çadırınızda kalacaksanız. ayrıca her araba için günlük 5 tl para alıyorlar bu da tırtıklayayım mantığı işte..
kamp alanı cok toz toprak.. 2 gun kaldık ama inanın mecburiyetten gibi bişeydi..

çok daha güzel işletmelerin olması gereken yerler buralar.. sonra para kazanamıyoruz diye ağlarlar.. adam gibi bi işletme göremedik kısacası. gideceklere bi fikir olur umarım...
  • erty_ksk  (04.09.16 20:40:28)