Kargoyu baskasina teslim etmek

Merhaba bu olayi yurtici kargo bana gecenlerde yine yapmisti. Bir hafta genel merkezle ve subeyle gorustum ama alip getiremediler. Kendi imkanlarimla kisiye ulastim gorusme ayarladim vs. Simdi yine aynisini yapmis. Sizin basiniza hic boyle bir sey geldi mi ve halledebildiler mi? Tesekkurler.

hıyar herifler benim en sevmediğim komşuma vermiş. ben adamla muhattap olmamak için delikten bakıp o ortada ise geç kalma pahasına çıkıyorum evden gereksiz muhabbete saracak diye, adamlar gidip kargomu ona vermiş. tamam bilemez kimle iyiyim kötüyümde ya gelen kargo mühim bişiyse ve kargoyu teslim ettiği kişi kötü niyetliyse? Ya benim husumetim bunun ötesinde bişiyse adam bilinçli malıma zarar verirse? Ben arayıp şuna buna bırakın demeden kimseye bırakmamaları gerekiyor. Bir keresinde ailemin evine belge gelecek. Yüksek lisans için kayıt belgeleri yani mühim. Şansa bak yine bu hıyar herifler ile geldi. Ben kimliği falan hazır ettim bekliyorum. Geldi, merhaba X beye kargo var, tamam aldım şuraya bir imza gidiyordu. Çevirdim, açtım paketi bak içinde mühim belge var. Gönderici Y üniversitesi, içinde önemli belge olma ihtimalinin yüksek olduğunu açmadan anlarsın. Niye kimliğime bakmadım? Ya ben o değilsem? Site burası ya yanlış binaya girdiysen? Şikayet edeyim mi diye baya fırçaladım da sonra kıyamadım üç kuruşa çalışıyor diye. Ama cidden ayıp bu dallamaların yaptıkları, hiç mi eğitim vermiyorlar peşini kovalamıyorlar.

  • ManikD  (30.08.16 23:22:23)