[]

Marmaris tavsiyeleri

Eşimle birkaç gün marmaris kaçamağı yapmayı düşünüyoruz yarından geçerli. Merkezde bir otelle ilgilendik. 5 gün 530 diyollar.
1. Kahvaltı dahil daha iyi fiyatlı tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir mekan var mı?
2. Marmaris merkezde denize girilebilinir mi? Yoksa minibüs otobüs sağa sola mı taşınırız?
3. Yeme içme mekan tavsiyeleriniz?
4. Canınızın sağlığı...

 
Merkezde denize girilir tabi ama imkan olursa araçla turunca gidin, içmelere gidin, akyakaya, orhaniyeye selimiye ye gidin. Emel sayın koyuna, ayın koyuna gidin. Çınar restoranta gidin kahvaltı edin, yemek yiyin. Kordondan sonra nil kafe var iyidir. Beldibi kavşağına yakın bi esnaf lokantası bar hem ucuz hem de lezzetlidir. Kalabalıktan anlarsınız zaten.
İçmelere minibüsle de gidebilirsiniz yakın.

  • bigbadabum  (27.08.16 17:10:10) 
Merkezde plajı olan çok sayıda Otel var zaten beach otelleri tercih edebilirsiniz.dalyan turları oluyor günübirlik tavsiye ederim


  • solino  (27.08.16 17:45:45) 
5 gün kalacaksanız sedir adasına kesin gidin. Akyakada pek birşey yok ama azmak çayına uğrayabilirsiniz. Turunç+1. Tekne turları ile turunç vb plajlarda molalı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Herşeydahil tekne turları var sınırsız bira şarap ve 1 yemekli. Kişi başı 70 vs diyorlar ama 50ye kadar indirmiştim iki hafta önce.


  • iscanthere  (27.08.16 18:27:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.