sevgilisi olan erkekle takılan kızlar?

uzun dönemdir başka bir kızla ilişkisi olduğunu bildiğiniz ve bir süredir erkeğin 2. sevgilisi gibi takılan kızlar, o erkek hakkında düşünceleriniz ne olur?

Diğer kızı bırakmadığı için korkak, aldattığı için pislik, başka şeyler de olurdu herhalde ve sonuç olarak hayatımda istemeyeceğim biri olacağı için galiba 2. sevgilisi gibi falan olmazdım, bu durumda bu soruyu yönelttiğin kişi de olmuyorum galiba ama cevapladım yine de:)

  • mezzosprite  (24.08.16 00:17:12)
Burada sevgilisi olan erkeklerle yatan hatunları mı tespit etmeye çalışıyorsun? Amaç nedir?

  • yirmisantim  (24.08.16 00:25:42)
Sevgilisi olan erkekle takılan hatunun o erkeği ahlaki incelemeye almaya hakkı mı var ki?

  • Adramelekhh  (24.08.16 01:25:35)
@Adamelekhh +1

  • bardakigüneşgözlüğü  (24.08.16 01:43:22)
2. Sevgili olmak ne ya ahahhaq bunun farkinda olup surduren insani hayal bil3 edemiyorum. Ben iki kere aldatmaya ortak oldugumu öğrendim birinde ogrenince iliskiyi kestim ikincide de direkt dovdum. Hemcinsime yapılan adilikten oturu. Kiz gucu!

  • Domuz  (24.08.16 03:22:49)
genellemeler saçmalık.

birçok insan bir başkasını görene kadar diğer uzuun alışkanlık ilişkisinin aslında bittiğini bazen gerçekten anlayamıyor. bazen bunları da göz önünde bulundurmak lazım. düzenin gidişinde değişiklik yapmak aklına gelmemiş, standartı kabul etmiş birçok insan ayrılmıyor. ama bu da gerçekten ilişki olduğu anlamına gelmiyor. sonra bakıyor ki birini seviyor demek diyor bu olmuyormuş. gerçekten böyle durumlar da yaşanabiliyor. insanları tek tipe indirgememek lazım.
  • kirazıseviyorum  (24.08.16 15:12:50)