futbol ligi zamanında mı başladı erken mi başladı?

bana sanki erken başladı gibi geldi eylülde başlaması gerekmiyor muydu geçen sene eylül de başlamadı mı sanırım hükümet darbe bombalar derken ligi erken başlatalımda da halk her zaman ki gibi balık hafızasıyla olanları unutsun futbolla avunsun dedi gibi geliyor sahi gerçekten bilen var mı lig erken mi başladı normal zamanda mı başladı

her sene ağustosta başlıyor.

  • nrmnm  (22.08.16 01:39:08)
Hemen hemen aynı.

Bu sezon: (git: www.tff.org

Geçen sezon: (git: www.tff.org
  • Skey295  (22.08.16 01:41:30)
yahu kardeşim madem bu kadar akıllısınız, büyük oyunu ve devletin planlarını görüyorsunuz, bu kadar bilinçlisiniz e açıp google'a son 3-5 sezon hangi tarihlerde başlamış yazıversenize? lig normal zamanda başladı. avrupa şampiyonası, dünya kupası, hede turnuvası dönemlerinde ligler zaman zaman küçük oynamalara gidebilir. bir sene 4 ağustos'ta, diğerinde 20'sinde başlayabilir mesela ama genel olarak periyotlar bellidir, çoğu avrupa ligi ağustos 10-30 arası başlar.

  • der meister  (22.08.16 01:44:41)
eylülün başında milli maçlar başlıyor o yüzden oyuncuların hazır olması lazım.Hollanda,fransa ligi iki hafta önce başladı.

  • kreatin  (22.08.16 04:16:59)