behzat ç'nin yeni sezonunu izlemek için para verir misiniz?

behzat ç yayından kalktığı sıralarda sözlükte filan onlarca entry gördüğümü hatırlıyorum "internetten yayınlayın, paralı sistem yapın bölüm başı 100 tl bile veririm yeter ki devam edin" tarzı.

sanırım ocak ayında geri dönecekmiş ve netflix benzeri bir platform olan blutv'de yayınlanacakmış. aylık ücreti de 7-8 tl gibi bişi. dizinin yeni bölümlerini izleyebilmek için bu ücreti verir misiniz yoksa yine torrentten filan mı indirirsiniz?

ben o "yeter ki devam edin kaç paraysa veririm" diyenlerin çoğunun bu cüzi miktarı bile vermeyeceğini yine torrent ya da korsan dizi sitelerinden izlemeye devam edeceğini düşünüyorum.

türkiyede kimse diziye ya da böyle online sitelere para vermez.

ancak devlet bir baskı ve kararlılık ile tüm online dizi sitelerini kapatırsa belki bir kesin izler o kadar.
  • kurnaz  (21.08.16 18:30:30 ~ 18:31:26)
verebilirim 7-8 lira 15'e kadar yolu var

  • freebird5406_2  (21.08.16 18:31:06)
vermem.

  • doxanikee  (21.08.16 18:41:17)
ayda 4 bölüm. bölüm başı 1-2 lira.

verilir ya. ben veririm.
  • akatreil  (21.08.16 18:42:09)
HELL YES!

  • chiper  (21.08.16 18:42:17)
aylık 10 veririm fazlasını vermem.

  • nrmnm  (21.08.16 18:51:05)
Aylik 9 lira veririm.

  • fever  (21.08.16 18:55:45)
Veririm. Aylik psikolojik sinirim 20 lira.

  • paranoyak kedi  (21.08.16 18:58:27)
behzat ç izlemiyorum ama sevdiğim dizi için ayda 10-15 lira öderim.

1 saatlik dizi reklamlarla 2,5 saat olmayacak sonuçta, toplama vurursak kazançlı çıkıyorum.
  • hayirsiz  (21.08.16 19:00:14)
vermem durumum yok. 1 lira belki.

  • partizan  (21.08.16 19:01:09)
İzleyebilirim tabiki ödeme olduktan sonra da izleme fırsatı verilirse malum bağımlılık yapıyor. Şöyle de bir gerçek var nette paralı yayınlanan diziler bugüne kadar tutmadı, behzat ç de tutmaz. Public olmayacaksa milleti hiç umutlandirmasinlar.

  • dickens  (21.08.16 19:02:30)
iyi hizmete her zaman veririm. spotify düzenli ücret ödediğim ilk uygulama olduydu. blutv yayınlasın ona da veririm. 10-15 liraya kadar yolu var. 46yok olan yayınlanırken star tv nin sitesinden evdeki pclerden açıp reklamlar dahi izliyorduk. Kaliteli iş desteklenmeli. 1 kişiden ne olur kafası ile herkes torent e abanırsa bu sefer "abiiğğğ yyyaaaa türkiyede kaliteli şu/bu/o yok valla delirecemmmmmm" tribine girmenin hiç anlamı yok. kalite satar mantığı oturursa kaliteli işler izlenebilir bu ülkede. he ama sorarsan senin umudun var mı insanlar blutv ye o kadar para verir mi? bence de vermez. 46 aynında starın sitesine düşüyordu, hala oradan izlemek varken gidip torent gibi yerleden izleyen sığır arkadaşlarım vardı. düşün adam para vermeyi geç, keyif yapa yapa izliyim diye indiriyor.

  • ManikD  (21.08.16 19:09:03)
BluTV'de yayınlanacağı (su an icin ) doğru değil.

veririm.
  • widee  (21.08.16 19:17:47)
başka detaylar gelmiş, ben de ekleyeyim:

- bölüm başı 50 dakikayı geçmemeli.
- çok kısa bir kaç, en çok 3, reklam arası sorun olmaz, 2 dakikayı geçmesin ve lütfen önden kaç dakika olduğu söylensin ki ekran başından ona göre kalkalım.
- o kadar heyecanlı olsun ki, insanlar korsana düşmesini beklemektense para vermek istesin.
  • fever  (21.08.16 20:34:56)
para vermem ama bira ısmarlarım.yanında bozkırın tezenesi eşantiyon.

  • izole  (21.08.16 20:53:37)
3 sene önce sormuşum. şu an blutv'de yayında. veririm diyenlerin kaçı blutv üyeliği aldı merak ettim?

  • rotten head  (27.07.19 12:35:09)
Ben hâlâ Behzat Ç izlemiyorum, o yüzden almadım : ))

  • hayirsiz  (27.07.19 21:32:45)
yayınlanacağı kesinleşince aldım. 10 liradan fazla vermem demişim ama verdim, enflasyon farkı diyelim (:

  • nrmnm  (28.07.19 03:44:07)
türktelekoy firmasına her ay 75+25 telefon ve internet parası veriyorum zaten. sadece behzat ç seyretmek için 20 tl blutv'ye vermek zor geliyor doğrusu.

  • izole  (31.07.19 20:48:40)
behzat ç bana aylık 100 lira verirse izlerim

  • vladimirdökümov  (31.07.19 20:51:04)
Hemen aldım izledim, bi anda bildirimlerde gördüm dedim ne ara bu başlığa yazmışım 2016 görünce bir şaştım. allah iyiliğini versin :D

  • ManikD  (01.08.19 16:30:02)