Gençler Norveçli yenge yapayım mı ?

Ekte bana attığu mesaja bakın Dün osloda onunla gezdik ve akabinde bana yazdıkları ?

herkes tr'den kacarken, norvec gibi biyerde yasayip, hayallerinde tr'ye kacmak olan kiz'dan bi cacik olmaz. muhtemelen gelince arkasina bakmadan kacar.

  • mayeskuel  (21.08.16 10:50:16)
@maya bana yürümek için olabilir mi hiç o ?

  • sorunvar  (21.08.16 10:51:30)
o mantikla yola cikarsak bobrek.avi, keriz silkeleme de olabilir.

  • mayeskuel  (21.08.16 10:53:26)
Yap ne olacak güzel olur, black metalci arkadaşı varmıymış..

  • redeath  (21.08.16 10:57:35)
@yalnız maya bunların kışı çok soğuk .Sıcak yerlerde yaşamak istiyor olamaz mı ?

  • sorunvar  (21.08.16 10:58:57)
danimarkali yengeniz de boyleydi en basta. biz hala beraberiz 1,5 sene oldu. istanbul a bi arkadasinin dogum gunu icin gelmisti o sirada tanismistik. daha sonra istanbul a geldi baya seviyordu, bu iskadinavlar istanbul, beyrut, atina gibi yerleri cok severler bu arada. heyecanli buluyorlar. daha neyse bi kac ay once isi icin tekrar danimarka ya tasinmak zorunda kaldi ama bakalim. ben gidecegim bu sefer de ashsdh

  • kotakotkota  (21.08.16 11:05:32)
ilişkisinin evvelini halini yazmadığın için bilmiyorum ama, henüz tanıştıysanız ve bu konuşma geçtiyse

iyi ihtimal: sana yazılmış
daha az iyi ihtimal: sana türkiye'de gezip tozmayı bir müddet kalmaya yer temin etmek için yazılmış
daha çok iyi ihtimal: türkiyeye gelip yerleşir seninle de evlenir
kötü ihtimal: abla imalı dolaylı konuşarak (sen dememiş türk erkekleri demiş) yoklama çekiyo senin yerini başkası da alabilir
daha kötü ihtimal: türk erkekleri derken hiç seni düşünmemiş bile sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun

yani bu elli tane ihtimale gebe durumu gider bir an evvel sonra belli olur
  • dafaisss  (21.08.16 11:06:11)
Kimse de dememis ki " nearly" neredeyse, az kalsin anlamina gelen bir zarftir, yer bildirmez. Bir yere yakin derken de "close" kullaniriz.

Cevap: Hayır. Yapma.
  • shadowcat  (21.08.16 11:11:17)
kezo her yerde kezo. :)

  • shotgunwoman  (21.08.16 11:11:21)
Ben bunların mal oldugunu biliyordum ama bu kadar da gerizekalı değillerdir diyordum. Yap gitsin madem.

  • fıytfıyt  (21.08.16 11:18:27)
Arkadaşına mı ayarlayacaksın olm "yenge yapayım mı" nedir?

Cevap: yap gitsin
  • nrmnm  (21.08.16 11:20:41)
Bu kızı bize yenge yapmaman için nedenler:
1-) bunlarda balık avlama zaten sağlam, böbrek neden olmasın?
2-) bir gün birlikte gezdiği adama yok big dreams yok in love associated with turkey filan ne öyle hemen yürümüş
Bunları geçelim
3-) bu kız şu söylediğinde ciddiyse de ne gündem takip ediyor ne haber dinliyor okuyor izliyor ne de bunlar üzerine kafa yoruyor ya da orada rahat batmış kendisine -ki bu en iyi ihtimal-.
  • chipie  (21.08.16 11:29:42)
Güldü verecek tribine girmişsin. Kız fikirlerinden bahsetmiş. Senden önce böyle şeyleri aklından geçirmediğini garanti ediyorsan o ayrı tabii...

  • bigbadabum  (21.08.16 11:36:09)
Nick duyuru uyumu olmuş ama bunu söylemeyi unuttum :D

  • fıytfıyt  (21.08.16 11:52:15)
iskandinav ülkelerindeki kadınlar türkiye'de olmayı seviyorlar.

  • silver apple  (21.08.16 13:25:34)
bence sana yazmak istemiş ve buradan yürümüş. erkekler kafalarındaki ne ise onu söylüyorlar ama kadınların kafası çok daha karışık çalışıyor söyledikleri ve ima ettikleri arasında fark oluyor. bence kız bu cümleyi gerçekten türkiyeye taşınmak istediği için kurmamış, sana yürümek şirinlik etmek muhabbet açmak falan gibi niyetlerle kurmuş.

  • iwillsee  (22.08.16 11:00:29)