bittim

arkadaşlar ben bir eşşeklik yaptım ve babamın evdeki 800 lirasını bahise yatırdım ve yattım, yarın babam tatilden geliyor o paranın orda olmadığını görünce beni öldürecek , babam için çok yüksek bir miktar değil ama zaten aramız çok kötü , ne yapabilirim akıl verin yarına kadar yerine koymam lazım o parayı bahisi falan bırakıyorum resmen psikolojim bozuldu nefret ediyorum ya bu nasıl bir stres sabahtan beri kusuyorum stresten bi akıl gösterin bana

İyi olmuş. Müstehak.

  • shenergy  (16.08.16 18:32:29)
Bankadan kredi cek hemen. Ayda 100 lira odersin.

Babanin yerinde olsam saglam ozelestiri yapardim. Unutma sen nasil yetistiysen bunda onun payi cok yuksek. Bu nedenle sana kizacagina kendine kizsin oyle soyle. Boyle kumar riskleri alacak sekilde yetistirmeselerdi seni.
  • Traveller  (16.08.16 18:33:26)
Kumbarayı bozdur.

  • bigbadabum  (16.08.16 18:35:45)
belli ki, ha diyince o parayı oraya koyamayacaksın gir bir kafe falan getir götür işi de olur babana da hata yaptım onu düzeltiyorum de bence en iyisi bu kendin kazanmalısın o mal mal harcadığın parayı. dost acı söyler çok zayıfsınız amk

  • gündüz m  (16.08.16 18:36:45)
Aklı olan kimse sana borç vermez. Babanın parasını çalmışsın. Ya bankaya gideceksin ya da babanla yüzleşeceksin.

  • Lim5  (16.08.16 18:40:36)
açık açık söyleyemezsin. kredi mıredi halletmeye çalış. yada yakınların varsa durumu anlat borç iste akraba falan. umarım çözersin durumu.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (16.08.16 18:53:12)
ortadan kaybol bir kac gun
arkadasinda kal

  • supermatik  (16.08.16 18:57:08)
Bence babana itiraf etmelisin. Bir insanın parasını çalmanın cezasını çekmen gerekiyor.

  • ahaha guldum  (16.08.16 19:11:23)
ben babamın güvenini kaybetmek istemiyorum ondan ortadan kaybol falan geçersiz öneriler, o para bir şekilde yerine koyulacak, kredi nasıl çekiliyor onu bilmiyorum ödeme şartları nasıl oluyor

  • docrivers  (16.08.16 19:11:44)
Madem öyle hırsız girdi de.

  • ahaha guldum  (16.08.16 19:15:09)
Bence babanin guvenini hak etmiyorsun zaten. Madem bir hata yaptin, sonuclariyla yuzles.
Kredi alsan odeyemeyeceksin, o borc binlerce liraya ulasacak. Daha kotu. Yanlis miyim?
Daha sonra babanin gozune girmek icin, calisip para kazandiginda ona veya eve birseyler alirsin.
  • innerbliss  (16.08.16 19:21:45)
kumarın kötü alışkanlık oldugunu kaybedince anliyorsan, caninin kiymetini dayak yiyince anlarsin. bence dişini simdiden sıkmaya basla. parayi alip tümüyle aliş verişe harcasan neyse de, bununla kumar oynamak öyle hafife alinacak bir şey değil.

  • 1adam  (16.08.16 19:39:04)
Yarına kadar o parayı ya borç alarak ya da nakit avans çekerek elde edebilirsin. Borç mümkün değilse kredi kartına dayan, yapacak bir şey yok.

  • naberabi  (16.08.16 19:47:11)
kartımı kapattırdım ya nakit avans falan şansım yok offff

  • docrivers  (16.08.16 19:49:15)
Bu oyle pek de eseklik yaptim olarak tanimlanabilecek basitlikte bir olay degil cok daha beteri.

5-10 tl degil tam 800 tl'yi iddiaya koyuyorsun. Nasil bir ac gozluluk var ise artik. Bu para senin degil, babanin. Hirsizlik da var. Ayrica araniz da iyi degil. Bambaska bir yuzsuzluk. Cok berbat bir karaktere sahipsin belli ki. Yapabilecegin hicbir sey yok. Gidip gercegi soylemek zorundasin. Yoksa butun bu yaptiklarina bir de yalanciligi eklemis olacaksin. Cok yazik.
  • kareem said  (16.08.16 19:53:13)
Bir arkadaşıma borç verdim de , çok sıkıntılı durumdaydı 1 Aydan verecek de , gerekirse senet düzenle vb .
Eğer babana söylersen güvenmez sana bir daha . Ki böyle bişeye teşebbüs ettiysen , zaten güvenmiyordur da.

  • dunyatuhaf  (17.08.16 21:17:05)
arkadaşın birinden 100 lira aldım onu 1300 yaptım babamın parasınnı yerine koydum cebimede 300 tl kaldı iyi akşamlar

  • docrivers  (17.08.16 21:21:25)