[]

Premier lig, serie a vs. net üzerinden legal olarak izleme imkanı?

var mıdır?

Yurtdışı kaynaklı elbette, aylık 10 euro olur 20 euro olur falan, Türkiye'den bir şekilde bu yayınları veren platforma üye olup izleyebilir miyiz?


 
premier lig yayın haklarını digitürk alacak mı almayacak mı belli değil ama serie a onlarda.
bu tarz bir durumda da yurtdışından bir kuruluş gelip buradaki kullanıcıya satış yapamaz benim bildiğim kadarıyla. yaparsa buradaki yayın kuruluşunun hakkını gasp etmiş olur.

digitürk online abonelik falan bakabilirsin.
  • naberabi  (15.08.16 13:10:04) 
digiturk play aboneliğim var ama, serie a da yok premier lig de.

la liga, brezilya ligi, eurolig ve sportoto basketbol ligi gözüküyor.

ben internet üzerinden sky, bein ya da ne bileyim fox sport'a abone olunup legal olarak izleyebilir miyiz acaba demiştim.

sanırım tek çare çakal iptv abonelikleri.
  • jugador  (15.08.16 13:26:26) 
Su an serie a da pl de digide degil.


  • brad pitt  (15.08.16 14:37:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.