[]

kendi imkanlarımızla fitness, vücut toplama yapmak için app önerisi?

evde dambıl seti ve bir adet bar var. bana öyle bir app söyleyin ki boyumu kilomu falan gireyim bana günlük program önersin. şu gün şunu yap falan desin. nasıl yapıldığını görsel olarak göstersin. calendar gibi kaydını tutsun vs.

iphone için olursa iyi olur.

teşekkürler.

 
fitwell'e bir bakın derim.


  • yeteramadenedimherseyi  (12.08.16 23:54:54) 
nike+training

program oluşturuyor. koşmak istiyor musunuz, evde alet var mı vs soruyor.
yapılacak hareketleri video ile gösteriyor.
zor gelirse veya o günü atlamak istersen program değişiyor.
  • sttc  (13.08.16 16:01:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.