Robert Downey Jr sorusu

adam başarılı mı iki popüler kurgu karakterini başarıyla canlandırdı kötü alışkanlığından kurtuldu sizce başarılı mı

bence başarılı. seviyorum kendisini.

  • nickimin hakkini veremedim  (11.08.16 12:18:30)
sana bana kıyasla başarı dağının tepesinde bi' adam, ne biçim soru bu be :)

  • evde liyakat kalmamis  (11.08.16 12:24:18)
Oyunculuğunu pek beğenmem; gerçi A Scanner Dark'da fena oynamamıştı.

  • pangea  (11.08.16 12:29:22)
en çok ally mc beal de seviyodum <3

  • zynppp  (11.08.16 14:03:15)
adam zaten üstün ''oyunculuk'' performansı ile ön plana çıkmadı ya da abartanlar 'vay be ne kadar usta bir aktör' diye abartmıyorlar. bu kadar popüler olması oynadığı tony stark rolü ile alakalı. o zengin playboy rolü yapıştı adamın üzerine. eh fena iş de çıkarmadı desek yalan olur.

  • air  (11.08.16 14:09:20)
daha dün bunu konuşuyorduk, her rolde kendini oynadığı halde tutan bir adam. hep robert izliyoruz rollerde ve bu bizi rahatsız etmiyor. bu nedenle başarılı. ama oyunculuk tekniklerinde bir numara mı dersen bence değil. yine de overall başarısını görmezden gelmek mümkün değil. charming bir arkadaş. hatta amca.

  • freya  (11.08.16 16:48:08)
şarlak holmesde iyiydi.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (11.08.16 17:03:31)