kadınlarda da biraz sapıklık var mı sizce?

sb erkeklere çok sallıyorlarda bu zatı muhteremler kendileri dürüstlük timsalleri sanki ilgili video da bu ayarlı değilse değil gibi www.youtube.com

Orada absurd bi olay var demekki hani bakınca ben bir sapıklıktan ziyade daha cok tuhaf ya da komik gelebilecek bi durum gördüm.

  • fıytfıyt  (10.08.16 03:54:23)
Dişil şiddete maruz kalmış eleman.

  • arnold schwarzeneger  (10.08.16 08:45:08)
Iste bu nedenle genellemeler yanlis. Kadinlarin da cinsel duygulari vardir ve de bunun erkeklerinkinden farki yoktur. Kadinlar yalnizca toplumdaki kimi eskimis ve gereksiz kurallar nedeniyle bunu her yerde gosteremiyorlar. Bu durumda kimi erkekler de seks yapacak kadin bulamiyor, onlara da zarar cunku seks istiyorlar ama partner bulamiyorlar. Karsilikli kaybet - kaybet durumu. Ama aslinda erkekler de kadinlar da baskalarinin ahlak bekciligini yapmasa erkekler de kadinlar da seks partneri bulur. Kadinlar evlenene kadar asiri pembe hayallerden kurtulur erkekleri tanir. Erkekler de kadinlarin asiri duygusal, temiz, duzenli, asiri ahlakli olduklari gibi genellemelerden kurtulur. Saglikli iliskiler baslar, saglikli cocuklar yetisir. Secim senin ister kadinlari tanimayip masturbasyona son hiz devam ister kadinlari dogru taniyip saglikli iliskilere yeni kapi acmak.

  • Traveller  (10.08.16 09:19:14)
Videoya bakmadim da kadinlarda da var tabii sapiklik gibi seyler. Daha dogrusu kadinlarda da erkeklerde de her turlu pislik var.

  • stavro  (10.08.16 09:32:42)
kadın denen canlıların whatsapp grup konuşmalarını görsen erkekliğinden utanırsın. şahsen birden çok denk geldim ve "vay anasını bi de ben kendimi sapık bilirdim" diye düşündüm.

  • prompter  (10.08.16 09:52:04)
videoya bakamadım; ama bu sapıklık konusunda bir çift lafın var;
böyle her vanilla dışı cinsel eylemi hemen ötekileştirmemek, dışlamamak lazım bence.

  • pangea  (10.08.16 15:19:24)
Hahah soru Turkishmusic.org'daki Sezen Aksu tartisamasini hatirlatti..

El cevap: Olma mi...
  • mirandaiam  (10.08.16 15:34:14)