İlk kez kitap okuyup bitirmek ve uykuda kilo verme

Evet daha once elime bi kitap alip hic bitirmedim. Biraz once oturdum düşündümde ben ne mal adammışım. Ofisde zamanimin cogu boş. Ayrica evdede boşum genelde. Niye hic denememisim ki kitap okumayi. Vay vay :( Simdi ilk sorum şu; kitap okumaya 15 klasik eser ile başlasam olur demi ? Ikinci sorum ise; Insan uykuda kilo verir mi ? Tesekkurler cok iyisiniz.

1-nereden başlarsan başla, kaç yaşındasın bilmiyorum ama ergin bir insan olarak ilk defa kitap bitirmen üzücü, haydi şimdi kitaplar zamanı! olmadı buradan fikir al, öneririz bir şeyler.

2-insan her zaman kilo verebilir.
  • Apocalypse  (04.08.16 19:34:24)
@Apocalypse

Yaş 23.seninle kitap arkadasi olalim o zmn. Ben kitap bitirince senden oneri isteyeyim. :)

Ustad kilom yok zaten. Merak ettim. Eyvallah.
  • Hayalperest Vişne  (04.08.16 19:38:44)
Kitap okurken beyin faaliyetlerinde artış olur. Uyuduğunda bunlar bilinçaltı ve hayal gücüyle birleşip beyni daha çok yorar, dolayısıyla beyinden kilo vermeye başlarsın. Uyurken böyle kilo verilir.

  • bigbadabum  (04.08.16 19:43:49)
@bigbadum

Bnm bi birader var gece tartiliyor 72 kg. Sabah kalkiyor 71.4 oluyor adam. Ondqn yani sordum
  • Hayalperest Vişne  (04.08.16 19:47:02)
O dediğin termodinamiğin sıfırıncı ana kanununa ters. Uyandırayım.

  • bigbadabum  (04.08.16 19:53:57)
@bigbadabum

Gece farkinda olmadan çişe gidiyor o zmn u
  • Hayalperest Vişne  (04.08.16 19:55:37)
Senin kafa çalışmaya başlamış. Şimdi tartıl, kilo vermişsindir.

  • bigbadabum  (04.08.16 20:01:48)
Altın yoğurt yaparsan uyurken kilo verirsin. Just Google

  • Polaroid  (04.08.16 20:05:29)
Uyurken kilo verildiğini düşünmüyorum. Uyku anı mrtabolizmanın en yavaş olduğu durumlardan biri bence.

Ne tür kitapları okumayı seviyorsanız onları okuyun. Klasikler illa okunacak diye bir zorunluluk yok.
  • tahin pekmez yoğurt  (04.08.16 20:33:08)
Klasiklerden baslamamani tavsiye ederim yoksa aliskanlik edinemeden birakabilirsin. Daha surukleyici seyler oku bence once sonra onlara gec.

  • kassiopeia  (04.08.16 21:19:06)