3000 tl

3000 tl gibi bir paraya ihtiyacım var, öğrenci olduğumdan ve sigortalı bir işte çalışmadığımdan gelir gösteremiyorum,kredi çekmem de mümkün olmuyor, harçlığımla ödeyeceğim, akıl verebilcek olan, yardım edebilcek olan var mı

yazık yerde mısır satışından 3 ayda 65 000 kazanan birini duydum yakın çevremden. zamanın varsa düşünülebilir :)

  • safepassage  (04.08.16 14:14:15)
işe gir çalış o zaman.

  • kurnaz  (04.08.16 14:28:33)
arkadaşın yok mu hiç? ya da ailenden isteyebilirsin.

  • nıç  (04.08.16 14:30:47)
çalışıyorum zaten sigortalı olmadığı için gösteremiyorum gelir

  • rubenanyukov  (04.08.16 14:31:25)
calistigin yerden borc almanı tavsiye edebilirim.

  • kingcyrax  (04.08.16 14:32:37)
birinden ya da ailemden isteyemem, eskiden tc numarası gönderip kredi almak falan vardı ya, yani bildiğiniz o usülde bir kredi çekme yöntemi var mı

  • rubenanyukov  (04.08.16 14:37:40)
enpara'yı deneyebilirsin.

  • pgup  (04.08.16 14:40:27)
muhabbetin varsa calistigin yerden borc almayi dene.

  • lanc  (04.08.16 15:52:24)
@pgup, enpara derken? sigortalı olmadığı için kredi çekemiyormuş, enpara ne yapacak ki bu durumda? benim bilmediğim bir özelliği varsa, 3 bin lira borç veriyorsa ben de çekcem o yüzden soruyom.

@rubenanyukov, abi kolay gelsin, bir hafta öncesine kadar aynı durumdaydım, iyi bilirim gelirin olduğu halde böyle uğraşmanın ne olduğunu. ben borç bulabilmiştim. umarım sen de öyle bir şey yapabilirsin çünkü bu tip durumlarda ben başka hiçbir çıkış yolu göremiyorum. zaten çalışıyorum diyorsun. hele ki acilse, 3 bini ikinci bir işle biriktiremezsin. kredi alsan sigorta yok diye vermiyorlar. tek çare parası olan ve borcunu ödeyeceğine güvenen birini bulmak gibi görünüyor maalesef.
  • der meister  (04.08.16 16:14:10)
En az 10 ayda ödemek istediğimden borç isteyebilceğim kimseye uygun değil bu borç alarak halledemiyorum yani

  • rubenanyukov  (04.08.16 16:45:09)
selamlar, dostum zamanında garanti öğrenci kredisi veriyordu ona bakar mısın hala ar mı, 2 sene ertelemeli falan. Ben de aynı durumda o şekilde bulabilmiştim, o tc kimlik numarası yollama falan yalan, mümkün değil, eninde sonunda şubeye çağırıp gelir belgesi istiyorlar.

  • yakuza123  (04.08.16 17:33:25)