30 Yaşında Buna Binilir mi ?

Küçükken çok özenirdim ama alamadım. :)
Şİmdi bisikletim var, motorum var, ama buna da baya bi gönül koydum.
Alsam binsem garip olur mu sizce. boyum da öyle çok uzun değil, hatta hiç uzun değil. :)

ne dersiniz, siz dışarıda görseniz 30 yaşında bir adamı bunun üstünde garipser misiniz.

www.decathlon.com.tr

40 yaşında binen tanıdığım var, keyfine bak :)

  • kimlanbu  (30.07.16 13:24:09)
ben buna 50de bile binerim

  • sta  (30.07.16 13:30:18)
Rakamlara fazla takılmayın, 90 yaşında biri binse bile garipsemem hatta hoşuma gider. Keyfinize bakın.

  • köstebek kurabiye  (30.07.16 13:32:39)
Ben görsem ayıplarım.

Biraz yaşınızın adamı olun derim. İçimden derim ama...

.
  • kartallar yuksek ucar  (30.07.16 13:39:35)
Icimden buna kiz da vermezler, ne bicim adam la derim.

Binmezsen de milletin ne dedigini umursayan bir ezik derim.

Yani dostum sen ne yaparsan yap ben diyecek birsey bulurum.

Keyfine bak o yuzden :)
  • brkylmz  (30.07.16 13:43:06)
valla eski çalıştığım yerde bununla işe gelen çok insan vardı. benim de eski ev yokuş aşağı olduğundan alıcaktım bende, kapıdan kapıya 5 dakika sürüyordu bunla denediğimde. sonra ev ve iş değiştirdim :D :D

hala alacağımda güzel bir tane almak için az para biriktiriyorum.
  • kurnaz  (30.07.16 13:59:11 ~ 13:59:53)
ehehehe adama bak sukutura binmis helal len derdim icimden
disimdan belli belirsiz bir siritis gorulurdu

  • yons  (30.07.16 14:09:11)
bu arada bu ürünü inceledin mi? kalitesi nasıl?

  • kurnaz  (30.07.16 14:12:48)
Garipsemem de çok rahatsız. Bunun büyükler için üretilmişini bulman lazım. Yoksa çok zevkli lan.

  • babilbaligi  (30.07.16 14:28:24)
Arada binilir ama sürekli görürsem garipserim.

  • bigbadabum  (30.07.16 15:16:34)
ya aslında bu soruyu toplumun sana sordurtması bile çok üzücü.

bazı insanlar neler neler yaparken bazıları ise şu aletin gencecik bir adamda gülünç durup durmayacağını tartışıyor.

diğerlerinin gözünde komikleşmeyi umursamayan insanlar istediği şeylerin tadını çıkartırken bir diğerleri ise "o ne der, şu güler mi" diye düşünerek hayatı pas geçiyor.

bu yüzden boşver milleti. o alet insanlar için yapılmışsa ve sen elini ayağını kullanabiliyorsan binersin. binebiliyorsan 100 yaşında bin.
  • kupigometa  (30.07.16 15:24:45 ~ 15:28:44)
binilir, çok da güzel olur!

  • ruhen hastayim ben  (30.07.16 15:45:08)
34 yaşındayım. yol bisikletim var. haftada 130km aşağı yukarı yapıyorum. tura çıktığımda ne amcalar görüyorum, gingerin üstünde, bisikletin üstünde. ki ben amca yaşındayım.
üzerinde durabileceğine inanıyorsan al :)
bende bu logitech direksiyonlarına özeniyorum ama evde sıkıntı olur :)
  • kaybeden adam  (31.07.16 03:06:00)