1+1 ev açma

Herkese iyi forumlar

Yakında bir evlilik durumu var. 1+1 ev kiralayıp bu evi baştan aşağı dolduracağım. Beyaz eşyasından mobilyasına her şeyi almam gerekiyor.

Bu konuda deneyimli arkadaşların öneri ve fikirlerine ihtiyacım var.
Sıfır ürün satan spotçular varmış. Bunlar nasıldır ? Güvenilir mi ? Ortalama bir evi dizmek (1+1) ne kadara mal olur ?

Önerebileceğiniz yönlendireceğiniz şuraya muhakkak bak diyeceğiniz yerler dülkanlar var mı ?

Bu konuda gerçekten cahilim

Şimdiden teşekkürler. Tikler gelecek.

ucu çok açık soru
bütçeniz ne kadar?
5000 liraya miele çamaşır makinesi de var 4 lü set 5000 e makineler de var.
yatak odası hakeza o şekilde tv oturma odası vs şekilde

en ucuzu vs şekilde olmasındansa cebinizdeki fiyata göre tavsiyelerde bulunmak bence daha doğru.
  • basond  (21.07.16 20:30:46)
Kızın bir yorumu yok mu bu duruma, spotçudan mı evleneceksiniz.

  • ekaterina  (21.07.16 20:31:31)
Lükste gözümüz yok. Kız da aynı şeyi söylüyor. Ne harcarsak kendimizden çıkacak. Aile desteği yok. Makina sorunsuz Çamaşır yıkasın, buzdolabı sorunsuz işlevini görsün yeter. Mobilyaların marka olmasına gerek yok. Spotçudan kastım ikinci el değil. 1000tllik ürünü sağında solunda çizik var diye sıfır olarak 500e satan spotçudan bahsediyorum.

  • MustafaCan  (21.07.16 20:34:54)
naap biliyon mu, benim bi arkadaşımın emlakçı babası yapıyormuş. emlakçıların depoları oluyor. bazı kişiler evleniyor ev tutuyor eşya alıyor sonra anlaşamayıp ayrılıyorlar. evden çıkarken sıfır eşyaları bırakabiliyorlar. onları emlakçılar alıyor depolara koyuyor sonra satıyor. gidip onlara bi soruşturursan ucuz eşya bulabilirsin.

  • freetakilir  (21.07.16 20:36:55 ~ 20:37:10)
O zaman adres modalife.

  • ekaterina  (21.07.16 20:39:11)
@freetakilir emlakçılardan nefret ediyorum. Ev kiralarlarken bile sahibinden aradım buldum. Arkadaşın babası hala bu işi yapıyorsa iletişim bilgisi paylaşabilirsin en azından referans ile giderim. Yoksa emlakçı emlakçı dolaşıp bu işi arayanı bulmak zor.

  • MustafaCan  (21.07.16 20:40:40)
valla seni bilmiyorum da ev dizerken forumlarda en fiyat/performans oranlarını araştırıp internetten veya seninki gibi spotçulardan alıcam.

  • glamdr1ng  (21.07.16 20:45:06)
İstanbuldaysan Sultanbeylideki spotcularda ürünler cok kaliteliydi. Spotcu dediğin gibi kötü eşya değil hepsi sıfır ürünler. Bence beğenebilrisin .

  • Erensq06  (21.07.16 20:45:16)
eskidji

buraya gideceksin her şey orada.
  • kalanlarin savasi  (21.07.16 20:49:22)
ev ne taraflarda? ona göre önerelim.

  • nıç  (21.07.16 20:55:33)
@nıç

Çamlıca ferah mahallesi
  • MustafaCan  (21.07.16 21:48:59)