Amazon prime kindle pw siparişi verdim ama

gümrük sınırını yanlış hesapladık şimdi ürün 89 dolar. Gümrük sınırı 75 euro buda 82 dolara denk düşüyor. Borderlinks ile getirecegimde buna vergi ekleniyor. Şimdi sizce ne yapıyım. ürün 100 lira artı 300 lira toplam 390 liraya falan gelyior. türkiyede 410 lira yani bence strese değmez birde prime üyeliği yapmıstım. Geçici onları iptal etmek gerekiyor.

Ben borderlinx'le fitbit aldım 129 dolardı. Nedense fatura gitmemiş onlara, bana mail attılar ürün 70 dolar diyoruz onaylıyor musun dediler, onayladım hemen :D bilemiyorum sana da olur mu ama fatura adresini farklı yazıp deneyebilirsin. Yalnız küçücük şeye bile 40 dolar kargo çıkardı borderlinx bi de myus.com'a bak istersen. Hatta duydum ki myus'a mail atarsan değişiyorlarmış fiyatı ama ne derece doğrudur bilemiyorum.

  • ekaterina  (13.07.16 09:38:41 ~ 11:13:33)
artık verdim siparişi border insallah sorun cıkarmaz. ama iptal edebilirim bilemiyorum. parayıda öekmedi dolar olarak alışveris ettim du bakalım.

  • myopati multi minicore  (13.07.16 10:14:34)
Dün kindle pw 70 euro idi amazon.de icin.

20 lira ise fark, gönderilmeden iptal ederdim ben. Prime olmakla ugrasip o kadar emege degdi mi bilmiyorum. Alette sorun olsa, direkt iletisim, cok rahat amazondan almak da deger mi? Senin bilecegin is. Kindle fiyatlari bilinen cihazlardan.ekatrinanin dedigi olmaz sanirim, cok yaygin cünkü,
  • wiillii  (13.07.16 11:28:47)
iptal ettim hocam ama prime belasında iptal seçenegi yok sanal kart tanımlı limit sıfır oldugundan cekemez ama nasıl yapacam bilmiyorum.

  • myopati multi minicore  (13.07.16 12:50:08)
Prime iptal ediliyor ben ettim, hatta para çekildikten sonra iptal ettim iade geldi.

  • ekaterina  (14.07.16 10:18:23)