[]

2 aylık bebek filanı

2. ayına girmiş olan bu aralar biraz huzursuz bi bebeğimiz var.

ÇOK AĞLIYOR. herhangi bir sorunu olmadığını bildiğimiz halde. gazı çıkartılmış, karnı doymuş ve altı temiz olsa bi arada ağlıyor.

bir haftadır şöyle birşey keşfettik. ne zaman müzik açsak susuyor. ağlamayı bildiğiniz kesiyor. amelie soundtrack'ini dinlemekten içimiz de geçmedi değil.

sorum şu : bi zararı olur mu böyle müzik dinletmenin.
nasıl anlıyor da susuyor bu bebek.

 
Gazi yok zannediyorsunuzdur ama vardir. Bazi muziklerdeki frekans-bass ayari gazin agrisini hafifletiyor

Kolik bebek diye bakin
Muzik dinletmenin de zarari olmaz
  • la noix  (12.07.16 23:12:49) 
hayır olmaz. şunu da dinletebilirsiniz. www.youtube.com

sizinki gene iyiymiş, ben 4 ay izzet altınmeşe'den düğmeli dinledim. işte bu www.youtube.com

sağ dizi sol dirseğe, sol dizi sağ dirseğe dokundurun. 1-2 aya geçer diye düşünüyorum.
  • babilbaligi  (13.07.16 14:23:43) 
Bizde de gangnam style ruzgari hala esiyor :p gerci gazdan degildi baska turlu bu gazdi ahahaha


  • la noix  (13.07.16 16:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.