Otel check in hk

Merhaba. Otelin check in saati 2. Biz ise gece 11-12 gibi varacağız, otele talep ettim 3 euro talep etti. Bu mantıklı mı? Check out için isteyen var da bunu ilk defa duydum.

Valla bana da mantıklı gelmedi,bazı oteller emanete falan alabiliyor eşyaları. Olmazsa o şekilde eşyaları bırakıp takılırsınız.

  • archery  (12.07.16 18:51:48)
3 euro mu? Eksik yazdınız sanırım.

Sabah 8 vs bir parça da gece 11 demek 1 gece fazla konaklamak demek.
  • ihanet kac kisilik  (12.07.16 18:52:39)
çoğu kez otellere check in vaktinden erken gittiğim oldu. ekstra ücret talep etmediler ama odanın hazır olmadığını söyleyip bi kez beklettikleri oldu.

gittiğinizde yardımcı olurlar bence.
  • allanpoe  (12.07.16 18:59:01)
Ben sadece geç geleceğimi bildirdim, bookingten yazdım ve sistemsel olarak da talep ettim, bilgileri olsun diye. Çünkü 2 kez karşılaştım yani duydum, arkadaşlarım geç checkin yaptılar ve adamlar oteli başkasına vermiş, saçmalık ama yapıyorlar işte ben de bunun önüne geçeyim dedim, adamlar tuttuğım gün için extra para istiyorlar olaya bak

  • patos64  (12.07.16 19:14:19)
Ama zaten adamlar gitmezsem ilk gecenin ücretini karttan çekecek. Yani zamanında iptal yapmazsam 2 gün kalaya kadar hakkım var, zaten sonrasında çekme hakları bulunuyor.

  • patos64  (12.07.16 19:24:26)