[]

Vertigo olmuşum

Dünyam dönüyor. İlaçları kullanıp beklememten başka çarem yok mu?
Dikkat edin genşler bağışıklığınız her zaman dirençli olsun yoksa nereden ne geleceği belli olmuyor.



 
1 vertigo nun bagisiklikla alakasi yok
2 vertigonun en sik sebebi bppv dir. Bunun da tedavisi ilaç değil manevradır.
3 nadir ama ciddi bir nedeni de inme(svo)dir.

Saygılar sevgiler.

Bir noroloji ve kbb hekimine muayene olunuz.
  • niedy  (11.07.16 23:17:08) 
@niedy ikisine de muayene olduktan sonra yazdım bunları zaten. İlaçları beyin cerrahıne teyitlettim. Bağışıklık olayını da doktorlar söyledi.


  • six packsiz  (11.07.16 23:31:25) 
Evet ilaçları kullan geçiyor manevra tek çözüm değil. Manevra bana da yaptı doktor ama geçmeyince ilaç verdi. Geçmiş olsun.


  • ekaterina  (12.07.16 00:46:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.