Erkek arkadasim neden böyle bir yalan söyledi

Erkek arkadaşım geçen hafta kusadasina gitmişti. Bir gün kaldı bodrum' a geçti. Sebep olarak da a. Adli bir arkadaşınin yanına gittiğini söylemişti. İnstagram dolayısıyla başka iki kız arkadaşinin yanına gittiğini öğrendim. Kıskanç falan bir insan da değilim neden böyle bir şey söylemiş olabilir? İnstagram kullanmıyorum fake bir hesaptan ona bakıyorum yalnızca. Bu yüzden soramiyorum da. Ama icim icimi yiyor. Sizce ne yapayım?

Seni aldatmaya gidiyorum mu desin.

  • angelus  (11.07.16 21:43:00)
Kizlarla orda karsilasmis olabilir mi ?

  • EasyTiger  (11.07.16 21:43:16)
bunu ona sor. sen onu tanıyorsun yalan söyleyip söylemediğini en iyi sen anlarsın.

  • komando kani var bende  (11.07.16 21:44:32)
@angelus +1

  • kelepir  (11.07.16 21:45:12)
Aldatan adam instagrama fotoğrafını koymaz. Kendisine sor bence.

  • damdanakan  (11.07.16 21:47:17)
kesinlikle halısaha macına gitmistir (beyler destekleyelim arkadaşı)

  • anonymice  (11.07.16 21:48:19)
Kendisi koymamış fotoğrafı. O kızlardan biri koymuş.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (11.07.16 21:48:36)
@damdanakan İnstagramda baskasi onun fotosunu koyup etiketliyemiyor mu ?

  • EasyTiger  (11.07.16 21:48:38)
ayrılma sebebi

  • Lola90  (11.07.16 22:00:36)
"günün nasıl geçti" gibi birşeyler sorduğunda falan gününü anlatırken bundan bahsetmemesi sakat. tabi bunu "kıskanç değilim" dedin diye söylüyorum. ama dur yaf 1 dk, sana göre kıskançlığın ölçüsü ile bizimkiler belki tutmayabilir. yani kıskanç değilim derken pek de kıskanç biri olabilirsin belki de. önce bunu netleştirmemiz gerekiyor.

instagram'a gelince. birileri bizi etiketlediğinde şak diye hesaplara düşüyorsak saçmaymış. feysbuk'ta bile biz izin vermedikten sonra isteyen istediği yere etiketlese bile kaç yazar hani. koskoca instagram'da bu olay yoksa hiç de o kadar koskoca değilmiş bu instagram diyebiliriz.
  • matrix  (11.07.16 22:26:30)
matrix + 1

Aklıma bir de şu geliyor. Daha önce gittikleri yerlere laf etmişsen, şaka bile olsa 'Bensiz içine sindi mi' tarzı demişsen ya da 'Yaaa oraya beraber gidecektik' diyeceğin bir yerse, sen tepki vermeyesin diye de söylememiş olabilir.
  • aychovsky  (11.07.16 22:30:28 ~ 22:35:09)
aldatan adam kendini etiketlirmez, etiketlenirse de ışık hızıyla kaldırır. öğrenin bunları. biz mi anlatalım (adam olun, akıllı olun. kimseyi aldatmayın tabii)

  • damdanakan  (11.07.16 22:32:34)
kız arkadaşları ile buluşurken normalde söylüyorsa sana sadece bunu söylemediyse niyeti daha farklı olabilir. Belki gizliden flört ediyorlardır. ya da orada bir şeyler olacağını düşünüyordur.

Olay onun niyetinde bitiyor yani normal arkadaşları olsa herhangi farklı bir şey düşünmese zaten söylerdi.
  • zimbirik  (11.07.16 22:40:42)
Ya bu tarz adamları nereden buluyorsunuz. Ben yerinde olsam ağzına sıçarım.

  • Polaroid  (12.07.16 00:03:46)
erkekler doğası gereği tek eşli olamıyor, bu tarz durumları hoş görmek lazım.

  • prince legolas  (12.07.16 00:06:39)
büyük ihtimalle ortada bir aldatma veya aldatmaya niyetlenme var.

  • floydian  (12.07.16 00:10:47)
Angelus +1

Sadece sarilip uyumuslardir belki.
  • stavro  (12.07.16 00:13:27)
kesinlikle ortada bir bok yeme durumu var. instagram aç yanında, sonra onu ekle sonra nerden gördüysen oraya bak. bunların yanına mı gittin diye ağzına sıç.

  • sanguine mcqaer  (12.07.16 01:25:20)
Olay A. adlı arkadaşta bitiyor. A. adlı arkadaş oradaysa aldatmadı büyük ihtimalle ve karşılaştılar, A. adlı arkadaş yoksa aldattı. A.'ya odaklan.

Kendi adıma konuşursam (yalan söylediğini varsayarsak) ben böyle bir yalan söylersem ya da yakalarsam ilişkim biterdi. Güven sarsıldıktan sonra ortada ilişki değil alışkanlık ve şüphe kalır.
  • mimarbasi  (12.07.16 01:45:53 ~ 01:46:50)
ayrılma sebebi falan değil. lütfen ama lütfen senaryo yazmadan önce iletişim kurun. konuşun konuşun konuşun..

  • whatyougetiswhatyoudid  (12.07.16 09:21:39)