her şey dahil ne demek?

mesela ben buna bakıyorum:

www.booking.com

amk ne uzun link oldu. açılır inşallah.

neyse;

şimdi bu her şey dahil olanlar şöyle değil mi? 24 saat havuzundan büfesine barına restaurantına kadar her yerde yiyip içip para vermiyorsun? alkol de dahil yani. öyle değil mi? değil diyolar. e nası her sey dahil.

böyle olanını nasıl bulcam. çok pahalı olur o zaman. aydınlatır mısınız acık.

Üç öğün yemek fiyata dahil, animasyon zart zurt olursa onlara para vermeyeceksin demek. Alkol olursa ultra her şey dahil oluyor.

  • grgn  (10.07.16 22:32:08)
Havuzu gün boyu kullanmıyorsun çünkü akşamları klorlanıyor ama evet para vermiyorsun.

Yerel içkiler barlar kapanana kadar ücretsiz. Barlar kapandığı zaman room service olur, ücret alırlar. Tüm içkilerin ücretsiz olması için ultra all inclusive olması gerek.

Restoran ücretsiz.
  • lesmiserables  (10.07.16 22:34:49)
Bazı yerli içkiler de dahil oluyor her şey dahilde. Bira, punch vs.

Ultra her şey dahil olunca mini bari da dolduduyorlar. Alkol de dahil. Açıklama kısmında yazarlar zaten neler dahil neler değil diye.

Onun dışında grgn'in soyledikleri geçerli.
  • fraise  (10.07.16 22:34:52)
Ya bakamadim linke ama bildigim kadariyla
Genelde her sey dahil'de gece 12ye kadar YERLI ALKOLLU icki filan dahil oluyor. Yediginde ise bazi a la carte restoranlar haric,'diger tum yediklerin dahil.

Ultra her sey dahilde ise 24 saat yerli yabanci tum alkol ve butun a la carte restoranlar oluyo.
  • kuehles blondes  (10.07.16 22:37:31)
her sey dahilde yabanci icki de free olur ama ismini bilmedigin viskiler vodkalar falan. genis bir icki yelpazesi yoktur.

evet yedigin ictigin her sey beles. ancak kullanacagin restoranlarin saatleri vardir.

kavalti 7-10'dur misal. ogle 13-15 tir aksam 19-21 dir vs. alacart rest. varsa rezarvasyon yaptirman gerek.

havuz ve/veya sahil tarafinda sneak bufe vardir 12-16 arasidir. gece 12'de corba vardir vs.

ultra her sey dahilde yabanci ickide jack, j b , jhonny walker vs olur. odaya da ucretsiz hizmet olabilir.

ultra her sey dahil, her sey dahilin marka ve hizmet olarak kalitelisidir diyebiliriz.

su sporlari ultra her sey dahile girmez. orasi ayri bir isletmedir.
masaj kismini tam bilmiyorum ama o da girmiyor pek genelde. sauna turk hamami vs her sey dahilde de free'dir.
  • jugador  (10.07.16 23:50:12)