Bana Dexter'ı unutturun :(

Ya ben bu diziyi zorla izledim. Herkes çok güzel çok güzel diyodu. İlk bölümleri aşırı sıkıcıydı. Sonra dedim "bu kadar insan yanılıyor olamaz" ve izledim. Dexter'dan önce Breaking Bad bitirdim ve diyodum ki "Bu dizinin yerini ben hiç bir diziyle dolduramam" adeta hayata küsmüştüm. Bileklerime Say My Name yazıyordum (ciddi değilim) neyse, altta gördüm Dexter izlememiş bi insan. Benim için dünyanın en şanslı insanı çünkü önünde koskoca 8 sezon var ya. Öldürmek istiyorum böyle insanları. Velhasıl kelam ben hala bu dizinin jenerik müziğini dinleyerek yaşıyorum. Ve maalesefki bi diziyi ya da filmi asla ikinci kez izleyemiyorum. Bana bu diziyi unutturun. Yerini doldurun nolur :(

Six feet under. Okuz kadar adamim son bolumunde agladim hungur hungur. Micheal c hall de var. Daha ne olsun

  • ykyt  (08.07.16 17:51:41)
ufak bir kötülükle başlayayım :

www.youtube.com

daha sonra da şuradan puanı 8 ve üzeri olan dizileri araştır, kafana yatan bir tane olursa başla.

Benim önerim izlemediyse house'u bir dene.

edit : link eklemeyi unutmuşum

eztv.ag
  • kimlanbu  (08.07.16 20:27:41 ~ 20:28:16)
house...

bitirmek üzereyim, pişmanım. keşke bi bu kadar daha bölüm olsa izleyebileceğim.
  • 1zenciolmasamda  (08.07.16 20:44:49)
six feet under der kaçarım ben de.

  • rectoa  (08.07.16 20:52:11)
bi six feet under da benden. yazarken bile finali aklıma geldi tüylerim diken diken oldu, gözlerim de doldu hafiften :(

  • washe  (08.07.16 22:18:42)