nikah şekeri yerine yelpaze fikri nasıl?

nikah sıcak bir günde olacağı için nişanlım şeker yerine yelpaze verelim diyor. bana garip geliyor bu fikir ama erkek tarafı olarak pek karışmadım açıkçası.

sizce de garip değil mi

Hoş bi farklılık değil.

  • bigbadabum  (08.07.16 12:28:55)
Ortamda klima yok mu :/

Bir de yani pek begenmedim ben.
  • kuehles blondes  (08.07.16 12:39:18)
ortamda klima var, sanırım anlık bir ferahlama değil de milletin kullanacağı bir şey olsun atılacak bir şey olmasın istiyor nişanlım. fakat kim yelpaze kullanıyor ki yahu :D

yaşlı birkaç kişi ve bülent ersoyu saymazsak.
  • buffy de vampir sayılır  (08.07.16 12:45:58)
Eger dandik bisey alirsaniz dugunu bile cikarmaz. Onun disinda guzel fikir. Biz de hanimlara yelpaze dagittik, kayinvalidem kanavice yapmisti bas harflerimizi, onlarin icine konmustu

  • la noix  (08.07.16 12:49:16)
bence hoş. sıkıcı nikah şekerleri kaldı mı hala. kuzenim de şeker yerine kağıt tutacağı vermişti bayadır masamda duruyorlar kullanıyorum.

  • meteorzede  (08.07.16 12:49:42)
Yelpaze kullaniliyor, 26yasindayim, kullaniyorum ajdkd

Ama ustunde "buffy de vampir sayilir & X'in nikahi" falan fisman yazan biseyi kim kullanir onu bilmiyorum ajsks
  • kuehles blondes  (08.07.16 12:49:53)
@la noix, yelpazeyi nerden aldınız peki? bir de erkeklere ne dağıttınız?

benim hoşuma bisiklet süren gelin damat magneti gitmişti fakat yelpaze fikrine karşı çıkmadım nişanlımın sadece garibime gitmişti. demek ki dağıtan varmış :)

@kuehles blondes, iyi oldu bunu söylemeniz çünkü benim çevremde bir tek nişanlımla ananem kullanıyor yelpaze :))

herkese çok teşekkür ederim.
  • buffy de vampir sayılır  (08.07.16 12:55:44)
Ağabeyimin düğününde de ahşap yelpaze dağıtmışlardı, bence çok güzel.

  • geçerkenugradım  (08.07.16 12:58:37)
valla ispanya'dan geldi yelpazeler, bilmiyorum nerden aldılar :D erkeklere de çakı dağıtıldı. ispanyolların adeti kadın ve erkeklere ayrı hediyeler dağıtılırmış. biz türk tarafı olarak ayrıca tasarım lokumluk içine 5 badem şekeri koyup verdik. ispanyollar bi de yine kadınlara gelin iğnesi diye bişey dağıttılar. bizim düğüne gelen çeyreği çıkardı yani :P

bakır lokumluklar da güzel. kibar bişey seçerseniz kullanılır. mevlüdde de bakır lokumluk vermiştik
  • la noix  (08.07.16 12:59:17)
Başıma bir iş gelmeyecekse ben fikri bir hayli beğendim.

İmza: 28 yaşında ve günlük hayatında gayet aktif bir şekilde yelpaze kullanan şahıs.
  • köstebek kurabiye  (08.07.16 13:05:45)
Her yerinde adınız yazmayacaksa güzel olur. Ben de kullanıyorum. 21K

  • Lim5  (08.07.16 13:10:27)
hoş bir fikir bence de. başka bir yerde gördüğüm kitap ayracı fikri de hoşuma gitmişti, böyle değişik şeyler yapılması güzel.

  • whimsical  (08.07.16 13:13:36)
en favorilerimden biri aslında nikah fidanı ama insanlara dert olur, hepimiz apartmanda yaşıyoruz, ya atarlarsa diye düşünmekten onu şeedemedim ben

  • la noix  (08.07.16 13:18:56)
Ben de yelpaze çok severim 23k. Hoş fikir bence de.

  • jazzabel  (08.07.16 13:48:44)
çam fidesi verin, insanlar diksinler o agaçlari. o zaman bu kadar sıcak olmaz.

  • thewizardofearthsea  (08.07.16 14:17:12)
Çok güzel fikir.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (08.07.16 14:23:14)
O badem şekerini eksik etmeyin derim ben. Erkeklere de mi yelpaze vereceksiniz hem? Ayrıca toplam masrafı kişi başına kaç lira oluyor? Çinden telefona takılan şu minik pervaneli zımbırtıları kullanın. Büyük sevap point

  • nawar  (08.07.16 14:36:54)
Sadece hatun kısmına yönelik.
Beylere başka bişi düşünün.

  • photo85  (08.07.16 20:28:07)