çok kötü ayrıldığımız eski sevgilimin telefonunu buldum

En son telefonu numarasını değiştirmişti. detaylara girmiyim, insan muamelesi yapmamıştı bana ve bizim ilişkimiz bitmeden (statü: nişanlı) başkasıyla ilişkiye baslamıstı.

Ben bunun telefon numarasını bir şekilde buldum.

İntikam intikam diyor içimdeki kızılderililer.

Telefon numarasıyla ne tarz bir pislik yapabilirim?

Beni de yeni sözlü olmasına rağmen instagramdan mesaj atan fi tarihindeki erkek arkadaşım mesaj attı. Nası bi işsizliktir anlamadım. Bence intikam için uğraşmayın. Neden kendinizi yoruyorsunuz ki.

  • gezentikcanlı  (07.07.16 15:38:07)
"the best revenge is to have enough self-worth not to seek it."

  • ambrosia  (07.07.16 15:41:28)
Bir kitap önermek isterim: Nil Gün - Geçmişin Gölgeleri
Özsaygı ve özdenetim ile ilgili bir kitap. Özellikle de duyguların altında yatan nedenleri çok iyi yansıtmış. Tavsiye ederim.Benim ve çevremdekiler in hayatını kutardı.

  • gezentikcanlı  (07.07.16 15:46:41)
Yapma.

Yapsan da numarayı değiştirir olur biter, çok zor bir iş değil.
  • Adramelekhh  (07.07.16 15:47:11)
Bence de yapma.

Eski nişanlın için degil; kendin için yapma, boşver.
  • fraise  (07.07.16 15:57:16)
hiç uğraşma.
gereksiz işlere bulaşma boşver.

  • seyduna6687  (07.07.16 15:58:44)
Ara bi halini hatrini sor. Kapatırken de "Allah belanı versin!" de. Deme tabii de.

  • damdanakan  (07.07.16 15:58:45)
demeden edemedim bir "yapma" da benden. Harcayacağın zamana yazık. Önüne bak. Yok say o numarayı, insanı..

  • qazaqwsx  (07.07.16 15:59:46 ~ 16:00:06)
kızılderililer kötü yollarla intikam almaz.

o numarayla yüzlerce şey yapabilirsin. kötülük yapmak kolay. asıl zor olan tam tersi.
  • kupigometa  (07.07.16 16:03:57)
Bırak allasen ya.
Kendi yoluna bak.
Ne kadar erken unutursan sana kardır. Uğraşma bence. Önünde sonunda unutacaksın zaten.
Uğraşma gari.
  • bigbadabum  (07.07.16 16:15:04)
Boş ver gitsin ya. İntikam dediğin nedir Allah aşkına. Nefsine ağır gelen, hakkında hayırlıdır derler eskiler. Numarasını da sil gitsin. Bir gün alkollüyken falan arama riskini de yok et.

  • Polaroid  (07.07.16 16:33:50)
liseli misin la?

  • shotgunwoman  (07.07.16 18:07:49)
Boşversene. Senin yaptığın her şey, HER ŞEY onun gözünde ne kadar ezik olduğunu pekiştirecek. Hiç öyle "anam nasıl da intikam aldı benden :((" duygusu oluşmuyor karşı tarafta. Durtulerine ket vur, yapma.

  • piremses  (07.07.16 20:24:51)
Valla kötü müyüm neyim ara ağzına mıç :)

  • photo85  (07.07.16 20:38:30)
saçmalama ya. otur oturduğun yerde.

  • sen git ben geliyorum  (07.07.16 21:49:02)
Hiçbişey, s.kilmiş g.tün davası olmaz. Yoluna bak sen.

herşey gönlünce olsun.
  • thunderlips  (06.09.16 01:53:29)