Eline beline cebine condom

evet sewgili duyuru severler prezervatif maduru oldum sewgilimle iliski esnasinda bizzat 2ye yarildi kendisi.bosalmamistim o esnada ama ister istemez biraz ismini hatirlayamadigim su renksiz hafif yapiskan sividan wardi bu bilgiler isiginda hamile kalma ihtimali warmidir?? ertesi gün hapi alma fikrine sicak bakmadi baska önerisi olan ??

allah korusun ertesi gün hapına sıcak bakmadıysa acep aldırma işini mi tercih eder kendisi bi hamilelik durumunda? onu sor kendisine hap a razı olur sanırım

  • pposeidon1  (23.11.09 00:56:56)
kalabilirde kalmayabilir de,yapacağınız gidip ertesi gün hapı alıp içmek(böyle soru için sende içeceksin),ha yok sıcak bakmıyorum,hamile kalma riskinide göze almak istiyorum diyorsan o ayrı.

  • piyiüçalanadam  (23.11.09 01:35:43)
Düşük de olsa ihtimal dahilinde. Hap alsın, ya da şansınızı deneyin.

  • bluebeard  (23.11.09 08:12:10)
çok az da olsa risk olduğunu bilmesem ve yazısız bir ortamda olsak "salla, bir şey olmaz" derdim. ama burda alacağın bütün tavsiyeler "belli olmaz" ana fikirli olacaktır. senin yerinde ben olsam bir şey yapmam. ülkenin yarısı hala dışa boşalma yoluyla korunuyor.

  • s e ff a f  (23.11.09 16:06:41)