dizi sitesi yapmak zor mudur?

kalkışayım mı böyle bir işe?

not: halihazırda işim var hobi olarak olur mu? hobi olarak web tasarımda yapıyorum ama dizi sitesi zorlar zaman ister gibi..

O kadar reklamı döşemek zor olur sanıyorum. asdjdkf

Saka bi yana. Eğer zamanınız varsa bi uğrasın. Açmak zorunda değilsiniz sonuçta. Ama zor olduğunu biliyorum
  • allanpoe  (30.06.16 19:18:16)
işte böyle böyle www.cokacayipdiziizlemesitesi.com çıkıyor. aydınlandım.

  • jadle  (30.06.16 19:21:23)
@freetakilir,

hobi olarak mı? işin ucunda kendini mahkeme koridorlarında bulabileceğin bir iş için hobi olarak mı?

dizi işi, korsan cd yapmak kadar ciddi bir iştir. hem sonuçları, hem geliri ciddi bir iştir.
ben bulaşmadım, bulaşmam da. bulaşanları da tebrik ediyorum güzel kazanıyorlar ama o yakalanma korkusu veya riskini taşımak bana göre değil. bu işten bi ceza yerseniz, hayatınız boyunca sicilinizde yazar çünkü az buz bir şey değil.
  • tchuck  (30.06.16 19:21:55)
valla site reklamdan ibaret dfklhfgj body backgrounda bile reklam atıyorlar kfjlfd

@tchuck piyasadakiler nasıl yapıyor o zaman? ben o olay bi dizimagte ciddiye bindi diye biliyorum. şu an mesela bi kural çiğnendiğinde hangi dizi kuralı çiğniyorsa o dizi kaldırılıyor. daha geçen gün game of thrones digiturk yüzünden engellenmişti. yani dizi siteleri kaldırmak zorunda kalmıştı.
  • freetakilir  (30.06.16 19:23:04 ~ 19:28:37)
wordpress'le hazırlayabilirsin.

  • toua tokuchi  (30.06.16 19:33:09)
dizi sitesinin asil sorununun site tasarimi degil o kadar diziyi internette bulundurma oldugunu dusunuyorum.

  • compumaster  (30.06.16 19:36:09)
@compu, elin değmişken şu mobil duyuruyu da bi güzelleştirsen. Hadi be abim be.

  • Goddard  (30.06.16 19:43:58)
@compu onu başka kaynaklardan çekerek çözebilirim aslında. sonuçta piyasadaki sağlam dizi siteleri bile barındırma kullanıyor.

  • freetakilir  (30.06.16 19:55:45 ~ 19:56:08)
hukuk kısmından korkmamak gerek. yok sicilde yazarmış ömür boyu bla bla. yurtdışı sunucularına yüklenmiş (ki türkiye'nin altyapısı kaldırmaz zaten bir kere bunu) diziler için kimse gelip de size lölö yapamazlar. zor mudur tam bilmem ama vakit alır. ama kazancı kötü olsa bu kadar site olmazdı diye düşünüyorum.

  • matrix  (30.06.16 19:59:33)